DENTYSTA 4 PORY ROKU TYCHY

DENTYSTA 4 PORY ROKU TYCHY


www.czteryporyroku.tychy.pl

Bianco, biel, świeżość, piękno, elegancja… Wszyscy chcielibyśmy tak wyglądać, a twarz to nasza wizytówka. Współczesna stomatologia umożliwia nie tylko skuteczne, bezbolesne leczenie zębów, ale również – w połączeniu z zabiegami estetycznymi – poprawę wizerunku całej twarzy.

Dentysta, medycyna estetyczna Tychy – Bianco Stomatologia Al. Bielska 135/22, 43-100 Tychy

Szczepienia tel: 570 778 040 Pielęgniarka tel: 570 135 553

Chirurgia stomatologiczna - Tychy oferta : Gabinety w Tychach oferują zabiegi chirurgiczne zębów w zakresie: chirurgia szczękowo-twarzowa, urazowa, chirurgiczne usuwanie zębów, hemisekcje, leczenie przetok ustno-twarzowych i ropni, podcinanie wędzidełka, radektomia, resekcje, usuwanie chirurgiczne - zębów, brodawczaków, korzeni zębów, mukoceli, nadziąślaków, torbieli ...

Szczepienia tel: 570 778 040 Pielęgniarka tel: 570 135 553

NZOZ Przychodnia 4 w Tychach, to przyjazna i nowoczesna opieka medyczna. Przychodnia Nr 4 w Tychach to przychodnia z tradycjami istnieje od 1960 roku i trzyma się zasady „Jesteśmy Przychodnią przyjazną dla wszystkich”. Zapraszamy pacjentów do korzystania z naszej ofert medycznej.

Anna Pogorzelska-Antkowiak Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EsteDerm Estetyka i Dermatologii Estetycznej i Chirurgii realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Badania prenatalne i koordynowana opieka nad kobietami w ciąży szansą na zwiększenie wykrywalności wad wrodzonych i rozwojowych”.

Zobacz to 2 pokojowe mieszkanie na wynajem w miejscowości Tychy, śląskie, za cenę 1 650 zł/miesiąc. To mieszkanie na wynajem na 1 piętrze ma 42 m² powierzchni użytkowej i 42 m² powierzchni całkowitej. Biuro nieruchomości Nieruchomości Pierzchała jako najważniejsze zalety mieszkania wymienia: balkon, winda, drzwi / okna antywłamaniowe.

4 pory roku-Tychy, apartament 2 pokojowy Tychy, 4 Pory Roku. ... Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w sąsiedztwie Jeziora Paprocańskiego, oddanym do użytku w 2012 roku. Budynek wyposażony w przestronne korytarze, domofon, komfortowe cichobieżne windy.