DENTYSTA 9 GRÓJEC

DENTYSTA 9 GRÓJEC


Kopernika 8A ,1 piętro gab.12, Grójec • Mapa. Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. dent. Michał Witecki Zapisz Stomatolog, Protetyk. 17 opinii ... Uratowała m … i ząb, który przez innego dentystę bym straciła. Wspaniały, kompetentny specjalista :) ...

Telefon - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rodent, Grójec 9, Grójec 05-600, NIP: 7272504273 - Dentysta

Dobry dentysta - Grójec, Tarczyn, Radom, Magdalenka - Licówki, wybielanie zębów, cyfrowe projektowanie DSD O Akademii Dentystów Akademia Dentystów w Grójcu to miejsce które powstało z pasji trzech Przyjaciół do pomagania ludziom w kompleksowym leczeniu zębów.

NZOZ "Dental" Gabinet Stomatologiczny (Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9, Grójec) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ

W Grójcu jesteśmy w stanie znaleźć dentystów stomatologów, którzy przyjmują w państwowych klinikach i posiadają zawartą umowę z NFZ, jak i dentystów stomatologów prowadzących swoją prywatną praktykę. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki lekarzy i rezerwacji odpowiadającego terminu!

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Grojec. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.