DENTYSTA BYTOM

DENTYSTA BYTOM


Przychodnia stomatologiczna SUPER-DENT w Bytomiu, zaprasza do skorzystania z usług w zakresie stomatologi, protetyki, chirurgi stomatologicznej oraz ortodoncji.SUPER-DENT Bytom może także zaoferować kompleksową opiekę w zakresie stomatologi dziecięcej oraz ortodoncji.

„Zawsze bardzo bałem się dentysty. Teraz bez problemu leczę swoje zęby dzięki Pani Doktor. Znieczulenie komputerowe j … est bezbolesne i bardzo skuteczne. Leczenie po prostu nie boli ! Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna , a wizyty odbywają się na czas. Bardzo polecam ten gabinet. To najlepsza dentystka u której byłem.

Na dzień 27-12-2020 w Bytomiu jest 55 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 27 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 277 dni.. W województwie śląskim jest jeszcze 670 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta stomatolog w Bytomiu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok Zaloguj się lub załóż konto ...

Obowiązek informacyjny Obowiązek informacyjny Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STOMATOLOGIA BICHALSKI Elżbieta Pałęga, Wojciech Bichalski spółka jawna z siedzibą w Bytomiu 41-902, przy ulicy ul. Stanisława Moniuszki 22, w celu podjęcia działań związanych z ewentualnym zawarciem ze mną umowy.

Najepszy dentysta Bytom. W ofercie chirurgia stomatologiczna Bytom. Przyjazny dentysta dla dzieci Bytom. Bezpieczne leczenie dorosłych Bytom.

Dentysta Ewa Monkos to nowoczesny i przyjazny Pacjentowi gabinet dentystyczny, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt zabiegowy. Proponujemy pełen zakres usług stomatologicznych: estetyczne wypełnienia, nowoczesną protetykę i implantologię, zabiegi profilaktyczne, wybielanie, leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem, leczenie chorób dziąseł i przyzębia.

STOMED - Poradnia Stomatologii Rodzinnej - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne, Mochnackiego 1A - Bytom - śląskie - Zakłady opieki zdrowotnej

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym o ponad dwudziestoletniej tradycji. Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych.

Poradnie Bytom. Poradnie Zabrze. RTG Tomograf. Aktualności . BRAKOWANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ przejdź do treści . informacja przejdź do treści . Korupcja Szkodzi Zdrowiu . KORUPCJA SZKODZI ZDROWIU – NOWA KAMPANIA INFORMACYJNA MINISTERSTWA. Skutki korupcji dotykają każdego z nas, każdego uczciwego pacjenta i każdego uczciwego ...