DENTYSTA CHEŁM

DENTYSTA CHEŁM


Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Chełm ... Jestem pacjentką od kilku lat i nie wyobrazam sobie wizyty u innego dentysty.Panicznie bałam się fotela a tej Pani Doktor przysypiam , gorąco polecam te jedną wizytę a pozostanie waszym lekarzem na zawsze!

EKO-MED jest Przychodnią Opieki Stomatologicznej w Chełmie. Specjalizujemy się w diagnostyce, profilaktyce, stomatologi zachowawczej, dziecięcej i estetycznej. Ponadto oferujemy usługi w zakresie endodoncji, ortodoncji, periodontologi, protetyki oraz chirurgi stomatologicznej. Wykonujemy leczenie zachowawcze i chirurgiczne w znieczuleniu ogólnym.

Zobacz pełną ofertę gabinetu dentystycznego w Chełmie. Ortodoncja, Implantologia, Protetyka, Korony, Licówki, Stomatolog dziecięcy

Dentado to przychodnia powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych w obszarze stomatologii, obrazowania USG i chirurgii ogólnej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii naczyń. Skorzystaj z wielu lat naszego doświadczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej przychodni!

Na dzień 28-12-2020 w Chełmie są 22 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 23 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 326 dni.. W województwie lubelskim jest jeszcze 635 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentamed Przychodnia Stomatologiczna ul. Jedność 14 Chełm (w Chełmie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Chełm. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Unident NZOZ Poradnia Stomatologiczna ul. Waśniewskiego 13 Chełm (w Chełmie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Usługi stomatologiczne refundowane z NFZ świadczone są w Luxmed Chełm, Pl. Kupiecki 12. Zobacz jakie usługi możesz wykonać bezpłatnie w ramach NFZ

Maciej Sidorczak - bardzo dobry stomatolog z miasta Chełm. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.