DENTYSTA CHIRURG

DENTYSTA CHIRURG


Na dzień 31-01-2021 w Polsce są 373 placówki udzielające na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Średni czas oczekiwania to 30 dni. W województwie z najkrótszym czasem oczekiwania średnio czeka się 10 dni, a w rejonie z najdłuższymi kolejkami jest to 54 dni.

„Witam, jestem w pełni uznania profesjonalnemu podejściu Pani dr Sikory. Do Mielce odesłał mnie dentysta z Sandomi … erza z rekomendacją, że jest to jedyny lekarz gotowy podjąć się zadania - rewizja kanałów zębowych 1-7, złamane narzędzie do wypełniania kanału (taka spiralka) plus wypełnienie pod mikroskopem pozostałych 2 kanałów.

Na dzień 01-02-2021 w Gdańsku jest 11 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Aniołki (2), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Brętowo (1), Morena (1), Nowy Port (1), Oliwa (1) i Suchanino (1).

Chirurgia stomatologiczna - Wrocław oferta : Gabinety we Wrocławiu oferują zabiegi chirurgiczne zębów w zakresie: chirurgia szczękowo-twarzowa, urazowa, chirurgiczne usuwanie zębów, hemisekcje, leczenie przetok ustno-twarzowych i ropni, podcinanie wędzidełka, radektomia, resekcje, usuwanie chirurgiczne - zębów, brodawczaków, korzeni zębów, mukoceli, nadziąślaków, torbieli ...

Nowoczesna, bezbolesna i kompleksowa opieka stomatologiczna. Chirurgia, ortodoncja, implantologia, endodoncja, leczenie w narkozie. Dentysta w Katowicach!

Stomatolog, Chirurg. 24 opinie Moniuszki 9, Głogów • Mapa. Przychodnia Stomatologiczna S.C. Janina Stefaniak, Tomasz Stefaniak lek. dent. Katarzyna Błażejczak-Jacieczko Zapisz Stomatolog. 9 opinii „Polecam gorąco! Świetne wyposażenie, specjalistyczna i aktualna wiedza, fach w ręku.

Na dzień 01-02-2021 w Krakowie jest 15 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Prądnik Biały (3), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Bieżanów-Prokocim (2), Krowodrza (2), Zwierzyniec (2) i Podgórze (1).