DENTYSTA ĆWIERTNIA

DENTYSTA ĆWIERTNIA


Marta Rajska-Ćwiertnia lekarz stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej. Ukończyła Oddział Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1998 roku, w roku 2012 uzyskała tytuł Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Mama dwójki dzieci.

Stomatolog - Lekarz dentysta Bogusław Ćwiertnia - Nowy Targ - mój profil w portalu Medycyny Praktycznej. W czym się specjalizuję, gdzie pracuję, jak się ze mną skontaktować.

Marta Rajska-Ćwiertnia, lek. stomatolog, Bogusław Ćwiertnia, lek. stomatolog, Nowy Targ, Informed - Internetowa Informacja Medyczna to ponad 146 tys. wizytówek lekarzy specjalistów i placówek medycznych, ponad 1000 porad i artykułów lekarzy, pytania i odpowiedzi lekarzy na forum

Chirurg stomatolog - Lekarz dentysta Marta Rajska-Ćwiertnia - Nowy Targ - mój profil w portalu Medycyny Praktycznej. W czym się specjalizuję, gdzie pracuję, jak się ze mną skontaktować.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Centrum Stomatologii "ENAMEL" Marta Rajska-Ćwiertnia os. Witosa 16/1, Nowy Targ. Lekarz dentysta Bogusław Ćwiertnia (Stomatolog) Lekarz dentysta Marta Rajska-Ćwiertnia (Chirurg stomatologiczny)

16.10.2017

 · Tego dentystę serdecznie polecam :) Pan doktor zrobił mi już prawie 9 lat temu świetne 4 korony na 1-ki i 2-ki. Do teraz trzymają się świetnie i jestem mu wdzięczny za to. Tego dentystę serdecznie polecam :) ... Doktor Ćwiertnia wybielił mi zęby - czuję się teraz jak gwiazdor telewizyjny. Atmosfera spoko, szkoda tylko,że nie ma ...

Bogusław Ćwiertnia: dentysta i artysta. ms. 20-10-2016, 13:44. wersja do wydruku. Heavy Way. Dla pacjentów Bogusław Ćwiertnia z Martą Rajską Ćwiertnią prowadzi Centrum Stomatologii Enamel w Nowym Targu. Dla fanów muzyki Bogusław Ćwiertnia jest liderem grupy muzycznej Heavy Way.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, studia ukończyła z wyróżnieniem w 2010 roku. Staż specjalizacyjny w dziedzinie chirurgii stomatologicznej odbywała w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej UJ CM, który zakończyła zdanym egzaminem państwowym.

Bogusław Ćwiertnia - założyciel grupy Heavy Way, frontman, autor tekstów, kompozytor, pianista i wokalista, a na co dzień dentysta. Magdalena Ćwiertnia od lat towarzyszy ojcu. Świetnie czuje się w rockowych brzmieniach "Heavy Way", ale też i w popowych aranżacjach Rihanny, Beyonce czy Adele, co będą Państwo mogli sprawdzić.