DENTYSTA DOBRE 05-307


dentysta Usługi stomatologiczne w NZOZ Dobre Informujemy, że od dnia 1 lipca 2016 roku Narodowy Fundusz Zdrowia podpisał kontrakt z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Dobre Zdrowie” Jolanta Czerniawska w Dobrem na świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia.

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Bernarda Dróżdż (Kilińskiego 132/a, Dobra) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ

Szukasz dobrego dentysty w Szczecinie? Zobacz ranking 20 stomatologów polecanych przez największą liczbę użytkowników serwisu ZnanyLekarz.pl. Publikujemy nazwiska dentystów, adresy ich ...

Dentysta stomatolog Dobra - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Dobrej oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

„Doktor Startek bardzo szybko i sprawnie usunął mój ząb mądrości. Jestem mu niesamowicie wdzięczna za pomoc, bo zani … m do niego poszłam byłam przerażona. Myślałam, że opuchlizna i ból są związane z 'ząbkowaniem' i samo przejdzie, a w rezultacie buła była ogromna i nabawiłam się szczękościsku, przez co przed ekstrakcją zęba konieczna była antybiotykoterapia.

lekarz dentysta. Piotr Misiewicz. lekarz dentysta. Karolina Juszczak. asystentka stomatologiczna. Monika Wesołowska. asystentka stomatologiczna. Daria Zielińska. asystentka stomatologiczna. info@stomatologia-dentamex.pl (42) 651 22 81. Zielona 77, Łódź O nas.

Dobry Dentysta Poznaj Nas. Sprawdź, dlaczego warto wybrać Dobrego Dentystę! Zdrowe zęby to piękny uśmiech. Zadbaj o zdrowe zęby całej Twojej rodziny. Umów się na wizytę Skontaktuj się z nami. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś.

„Jak dla mnie najlepszy stomatolog w Polsce. Każda wizyta szybka i bezbolesna. Nawet leczenie kanałowe było załatwion … e bez bólu i na jednej wizycie :) Pan Andrzej jest bardzo profesjonalnym i wyrozumiałym lekarzem i od razu widać, że na pierwszym miejscu stawia dobro i komfort pacjenta. Gabinet jest nowoczesny i świetnie wyposażony.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Bielsko-Biała. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Polska lista dobrych stomatologów. Znajdź polecany gabinet dentystyczny w Twojej okolicy. Oceń swojego dentystę lun dodaj swoją opinię