DENTYSTA DZIECIĘCY KRAKÓW

DENTYSTA DZIECIĘCY KRAKÓW


Polecani stomatolodzy dziecięcy w Krakowie lek. dent. Maciej Smółka Zapisz Stomatolog dziecięcy, Stomat … olog Więcej. 102 opinie „Pan lekarz wszystko wytlumaczyl, zastosowal rozne sposoby wplywu na moj problem. ... „Odwiedziliśmy dzisiaj gabinet z prawie dwuletnią córką, była to jej pierwsza wizyta u dentysty.

Stomatologia dziecięca Kraków - Leczenie zębów mlecznych, ale i profilaktyka, edukacja w zakresię dbania o zdrowie jamy ustnej małych wymagajacych pacjentów

Stomatologia dziecięca to nasza specjalność. Nasz zespół zadba o komfort dzieci podczas zabiegu. Wykonujemy m.in.: lakowanie, lakierowanie, czyszczenie zębów.

Każdorazowo staramy się dokładnie poznać i zrozumieć dziecięce lęki – o ile takie istnieją. Spokojnie tłumaczymy, dyskutujemy, rozwiewamy wątpliwości. Dzielnych Pacjentów nagradzamy, ponieważ wyznajemy zasadę, że bohaterstwo zasługuje na uznanie. Dzięki temu dentysta dzieci Kraków wywołuje u nich dobre skojarzenia.

Jako że stomatologia dziecięca obejmuje leczenie zębów i schorzeń jamy ustnej u dzieci w okresie rozwojowym, to podczas wizyt kładziemy również nacisk na działania zapobiegawcze, które pozwolą na to, aby piękny uśmiech na twarzach Państwa pociech zachował się na bardzo długie lata.

Stomatologia dziecięca. Wiemy jak dużym stresem dla dzieci i ich rodziców może być wizyta u stomatologa. Dlatego najmłodsi pacjenci w DENTestetica Kraków zawsze mogą liczyć na specjalne podejście, a nasz personel dokłada wszelkich starań, żeby gabinet dentystyczny stał się dla nich przyjaznym miejscem.

Stomatologia dziecięca, ul. Rydlówka 44, Kraków. Specjalizujemy się w leczeniu najmłodszych. W klinice przyjmuje zarówno dentysta jak i ortodonta dziecięcy.

Dentysta Kraków, stomatolog Kraków, stomatologia Kraków, ortodonta Kraków, ortodoncja Kraków, dentysta dla dzieci Kraków, Jabłuszko, dentysta Kleparz

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kraków. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie (UKS) udziela ambulatoryjnych świadczeń z zakresu stomatologii, w tym również w znieczuleniu ogólnym, także dla dzieci. Pracujemy pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, od 8.00 do 18.00 oraz w piątek od 8.00 do 15.30.