DENTYSTA DZIECIĘCY KRAKÓW

DENTYSTA DZIECIĘCY KRAKÓW


Polecani stomatolodzy dziecięcy w Krakowie lek. Małgorzata Maria Starowicz Zapisz Stomatolog dziecięcy, Stomat … olog Więcej. 68 opinii Oferuje konsultacje online „Byłam u Pani doktor usuwać zepsutego zęba u sześciolatka. ... „Dentysta godny polecenia. Bardzo profesjonalna i miła obsługa.

Stomatologia dziecięca Kraków - Leczenie zębów mlecznych, ale i profilaktyka, edukacja w zakresię dbania o zdrowie jamy ustnej małych wymagajacych pacjentów

Stomatologia dziecięca to nasza specjalność. Nasz zespół zadba o komfort dzieci podczas zabiegu. Wykonujemy m.in.: lakowanie, lakierowanie, czyszczenie zębów.

Każdorazowo staramy się dokładnie poznać i zrozumieć dziecięce lęki – o ile takie istnieją. Spokojnie tłumaczymy, dyskutujemy, rozwiewamy wątpliwości. Dzielnych Pacjentów nagradzamy, ponieważ wyznajemy zasadę, że bohaterstwo zasługuje na uznanie. Dzięki temu dentysta dzieci Kraków wywołuje u nich dobre skojarzenia.

Jako że stomatologia dziecięca obejmuje leczenie zębów i schorzeń jamy ustnej u dzieci w okresie rozwojowym, to podczas wizyt kładziemy również nacisk na działania zapobiegawcze, które pozwolą na to, aby piękny uśmiech na twarzach Państwa pociech zachował się na bardzo długie lata.

Stomatologia dziecięca, ul. Rydlówka 44, Kraków. Specjalizujemy się w leczeniu najmłodszych. W klinice przyjmuje zarówno dentysta jak i ortodonta dziecięcy.

Dentysta Kraków, stomatolog Kraków, stomatologia Kraków, ortodonta Kraków, ortodoncja Kraków, dentysta dla dzieci Kraków, Jabłuszko, dentysta Kleparz

Kompleksowe i bezpieczne dla Pacjenta leczenie stomatologiczne w Dentamax w Krakowie. Nowoczesne metody poprawy estetyki uśmiechu i bezbolesne leczenie. Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Krakowie, wyspecjalizowani dentyści z doświadczeniem, rozwiązujemy nawet najtrudniejsze problemy w jamie ustnej.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kraków. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna. ul. Montelupich 4, 31-155 Kraków tel: 12 424 55 55 e-mail: sekretariat@uks.com.pl Numer konta bankowego: Bank Gospodarstwa …