DENTYSTA ELBLĄG TRAUGUTTA

DENTYSTA ELBLĄG TRAUGUTTA


Uważamy, że wizyta u dentysty powinna być kojarzona z pozytywnym doświadczeniem oraz miejscem o przyjaznej atmosferze, w której każdy Pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. ... Romualda Traugutta 40 82-300 Elbląg. Godziny przyjęć: Pdz.- Czw. 8.00-18.00 Pt. 8.00-14.00 * w razie braku możliwości odebrania telefonu, oddzwonimy ...

Perfekt Dent Centrum Stomatologiczne (Romualda Traugutta 40, Elbląg) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ

Perfekt Dent ul. Traugutta 40 Elbląg (w Elblągu) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Perfekt-Dent Centrum Stomatologii Elbląg - TRAUGUTTA 40, 82-300 Elbląg. Zarezerwuj wizytę na NFZ lub prywatnie.

Anna Bieniek-Rapiejko to dentysta stomatolog przyjmujący w Elblągu w przychodni Perfekt-Dent Centrum Stomatologii Elbląg na ulicy Traugutta 40. Zarezerwuj wizytę, korzystając z LekarzeBezKolejki.pl! Anna Bieniek-Rapiejko realizuje wizyty w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie.

adres: romualda traugutta 40, 82-300 elblĄg, województwo: warmiŃsko-mazurskie: zarząd: bieniek irena − prezes zarzĄdu: sposób reprezentacji: do skŁadania oŚwiadczeŃ w zakresie praw i obowiĄzkÓw spÓŁki (majĄtkowych i niemajĄtkowych) upowaŻniony jest kaŻdy czŁonek zarzĄdu samodzielnie.

Na dzień 02-01-2021 w Elblągu jest 26 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 42 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 239 dni.. W województwie warmińsko-mazurskim są jeszcze 332 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Elbląg. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Gdzie w Elblągu znajdę sprawdzonego dentysty dla dziecka na NFZ? Bezbolesne leczenie zębów, dentysta dziecięcy w Elblągu przy  ul. Jaworowa . Całodobowy gabinet 24h. Kto poleci stomatologa dla dziecka w Elblągu na NFZ. Nowoczesna klinika stomatologiczna 2020 roku godna polecenia. Z czystym sumieniem mogę polecić Elbląg  ul.

Dentysta Elbląg - przychodnia, lekarz. W miejscowości Elbląg świadczone są następujące usługi stomatologiczne: ... Romualda Traugutta 40, 82-300 - Elbląg 609340949. stomatologia. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "El-Dent" S.c. Anna Winiarska, Anna Prokopowicz-Szumska, Joanna Kurek, Lidia Konopko-Bitniok ...