DENTYSTA HALEMBA

DENTYSTA HALEMBA


Dentysta i stomatolog w dzielnicy Halemba Ruda Śląska - stomatolog - oferta usług, ceny, telefony, adresy.

LEKARZ DENTYSTA. Katarzyna Adamska. HIGIENISTKA STOMATOLOG. Anita Buczek. ASYSTENTKA. Agnieszka Paszkowska. TECHNIK DENTYSTYCZNY. NASZE PRACE. Korony, mosty, protezy, szyny relaksacyjne i ochraniacze dla sportowców – wykonujemy je z myślą o naszych pacjentach. Poznaj nas.

Ponad 20 lat doświadczenia. Nasza firma UNI-MED s.c. Gabinety Dentystyczne powstała w 1993 roku w Rudzie Śląskiej - Halembie. Założycielami i właścicielami są Janusz Bittner i Ireneusz Chwastek.

Profesjonalny zespół lekarzy dysponujący czterema gabinetami stomatologicznymi i pracownią Rtg proponuje Państwu kompleksową obsługę stomatologiczną.

Leczenie u dentysty nie musi boleć. Teraz możesz poddać się najtrudniejszym zabiegom stomatologicznym bez najmniejszego bólu. Każdy szanujący się dentysta zaproponuje Ci znieczulenie nawet, gdy nie przewiduje, że zabieg może być bolesny. Każdy z nas ma bowiem gdzie indziej próg bólu i inaczej na niego reaguje.

Zobacz gabinety dentystyczne, stomatolog z Rudy Śląskiej. Sprawdź aktualne informacje i dane teleadresowe 24 firm.

Leczę się od lat.Gabinet rozwija się ciągle i modernizuje.Na miejscu można zrobić zdjęcie rtg i zobaczyć go na kompie Najważniejsze jest to że leczę się u tego samego lekarza do którego mam pełne zaufanie od lat.Kiedykolwiek byłem w potrzebie zawsze był dla mnie czas.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-DENTAL - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne, ul. Harcerska 3 - Ruda Śląska - śląskie - Zakłady opieki zdrowotnej

„Świetny lekarz dentysta, a do tego bardzo dobry psycholog :) Pan Szymon doskonale rozumie, że człowiek zwyczajnie mo … że się bać leczenia stomatologicznego i podczas wizyty nie wprowadza niepotrzebnego stresu. Podczas wizyty w sposób zrozumiały informuje pacjenta o etapach leczenia i chętnie odpowiada na jego pytania.

Stomatologia Grzegorz Konieczny, Indywidualna Praktyka Lekarska, ul. Majowa 7, Ruda Śląska 41-706, NIP: 6412172009 - Dentysta