DENTYSTA KIELCE

DENTYSTA KIELCE


Polecani stomatolodzy w Kielcach Premium Plus lek. dent. Dominika Smurzyńska Zapisz Stomatolog, Specjalista medy … cyny estetycznej Więcej. 42 opinie „Świetna Pani Stomatolog (A wypowiadam się jako stała pacjentka). ... Zauważył ubytki, które zostały pominięte u innego dentysty.

„Paweł STASZCZYK, to wybitnie utalentowany artystycznie lek.dentysta w Kielcach. Jego prace, to dzieło artystyczne. … Warto przejechać Ocean dla Jego 'milion dolarów rak' Wiele osób tak zrobiło, po obejrzeniu moich zębów.

Nazywam się Katarzyna Janowska i jestem lekarzem stomatologii zajmującym się leczeniem zębów dzieci i dorosłych, zabiegami estetycznymi oraz protetyką.

O nas. Nasz gabinet dentystyczny AGBO DENT to wyjątkowe miejsce, które sprawi, że wizyta u stomatologa przestanie być źródłem traumy.Nasze usługi stomatologiczne wykonujemy w sposób całkowicie bezbolesny – to wszystko za sprawą nowoczesnego sprzętu oraz aparatury, która znajduje się na naszym wyposażeniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie ...

Współpracujący z nami dentyści sprawią, że zarówno Ty, jak i Twoi najbliżsi będą z ochotą odwiedzać stomatologa. Jako profesjonaliści uważamy, że dentysta powinien być przyjacielem pacjenta. Nic więc dziwnego, że całe Kielce i okolica wybierają nasze gabinety stomatologiczne.

EXPERTDENT powstał w 1989 roku jako mały jednostanowiskowy gabinet stomatologiczny. W chwili obecnej jest to duża wielozadaniowa klinika stomatologiczna, świadcząca usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Początkowo mieścił się na ulicy Połowniaka 11/1 w Kielcach, przez lata ciesząc się niesłabnącym zaufaniem. W 2017r, ze względu na rosnącą liczbę pacjentów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność i przenieść się do nowego, większego lokalu przy ulicy Okrzei 40E.

ARS MEDICA Centrum Stomatologii, Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Implantologii ul. Zagórska 20 lok. 15-16 Kielce (w Kielcach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Nanodent Wysoko oceniany dentysta w kielcach. Mamy już ponad 8 000 zadowolonych pacjentów. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Nanodent za ich profesjonalne podejście do klienta i współpracę. Dr.Ciesielski i Dr.Wiaterek dobrze wiedzą co robią, przy tym dokładnie wyjaśniają stan zębów oraz proponowane leczenie.

SNZOZ Moto-Med Sp. z o.o. ul. Zagnańska 84b Kielce (w Kielcach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny