DENTYSTA MIKOŁÓW

DENTYSTA MIKOŁÓW


Gwarantujemy kompleksowe, bezbolesne leczenie przy pomocy nowoczesnych urządzeń i materiałów najwyższej jakości. Najważniejszą rolę w zapobieganiu chorób dziąseł, przyzębia i zębów odgrywa profilaktyka. Stomatologia zachowawcza, to zapobieganie oraz leczenie skutków próchnicy. Ubytki w uzębieniu stanowią poważny problem estetyczny oraz zaburzają funkcje żucia.

Stomatologia Grzesiak jest firmą rodzinną działającą nieprzerwanie od roku 1969. To już ponad 45 lat zawodowych doświadczeń przekazywanych sobie wzajemnie i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Prywatna Poradnia Stomatologiczna w Mikołowie - lek.dent. Beata Chmielowska.

Stomatologia J. M. Mrówka to specjalistyczna praktyka stomatologiczna w Mikołowie. Chirurgia szczękowa, implanty, zdjęcie panoramiczne. Gabinet na najwyższym poziomie.

Anna i Mariusz Cichanowicz Gabinet Stomatologiczny os. Mickiewicza 20 Mikołów (w Mikołowie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Szybki kontakt Gry potrzebujesz natychmiastowej pomocy tel. (32) 738 41 01 kom. 601 47 68 08. os. A. Mickiewicza 20 43-190 Mikołów mcichanowicz@wp.pl

Stomatologia Diament Katarzyna Obara ul. Pszczyńska 12A/2 Mikołów (w Mikołowie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

„Jedyny dentysta który podjął się wyrwania ósemki i poradził sobie z tym celująco. Wybitny specjalista od trudnych pr … zypadków. Leczyłam zęby u najlepszych dentystów w warszawskich klinikach i uważam, że mogli by się oni uczyć od Pani doktor Kośmider.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Mikołów. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.