DENTYSTA NFZ POZNAŃ

DENTYSTA NFZ POZNAŃ


Na dzień 28-12-2020 w Poznaniu jest 159 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Stare Miasto (13), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Jeżyce (12), Rataje (11), Grunwald Południe (9), Piątkowo (9) i Wilda (7).

„Super lekarz, Pani doktor zalezy na dobrze wykonać zabiegach a nie na ilości pacjentów w ramach funduszu, informuję … o wszystkim co trzeba zrobić i jak, angażuje się w wykonywana pracę i robi to świetnie.Jedyny lekarz u którego podczas wizyty czuje się bardzo swobodnie .Dzieki Pani doktor zaczęłam bardziej dbać o uśmiech, cieszę się, że w naszej miejscowości mamy taki ...

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Poznań. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Poznań-Grunwald - dentysta na NFZ. Gabinet Stomatologiczny - Promyk 4 - tel. 61 861 64 32 Gabinet Stomatologiczny Przy Zespole Szkół Budowlanych - Raszyńska 48 - tel. 61 861 00 27

Na dzień 26-12-2020 w Poznaniu jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Łazarz (2), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Chartowo (1), Stare Miasto (1) i Wilda (1).

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Poznań-Wilda. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.