DENTYSTA NFZ WROCŁAW

DENTYSTA NFZ WROCŁAW


Na dzień 04-01-2021 w mieście Wrocław jest 115 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Powstańców Śląskich (9), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Ołbin (8), Gaj (7), Nadodrze (7), Szczepin (7) i Przedmieście Świdnickie (6).

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Wrocław. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

„Gdyby to było możliwe dałbym dziesięć gwiazdek Pani Eli, nie dość, ze wspaniały człowiek to rewelacyjny fachowiec. M … iałem w "paszczy Armagedon" a wcześniejszy stomatolog zapewnił mi permanentny strach, śmiertelny przed dentysta. Pani Doktor w sposób błyskawiczny pozbyła się moich zmasakrowanych wypadkiem resztek zębów nie sprawiając mi najmniejszego bólu.

Na dzień 02-01-2021 w mieście Wrocław jest 25 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Przedmieście Oławskie (4), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Psie Pole-Zawidawie (3), Huby (2), Krzyki-Partynice (2), Powstańców Śląskich (2) i Szczepin (2).

Wrocław 24h Dentysta na NFZ w nocy, niedziele i święta we Wrocławiu. . Tylko do końca września zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług taniej o 10 %. Dla nowych klientów mamy super ofertę rabatową, a pierwsza wizyta w naszym gabinecie jest całkowicie bezpłatna.

Dentysta stomatolog w Wrocławiu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok