DENTYSTA OPOLE

DENTYSTA OPOLE


„Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Macieja. Strach przed usunięciem ósemki był ogromny. Jednak nadszedl ten … moment by umówić się na konsultacje -wybrałam miejsce, które znam i gdzie po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona. Tym razem też się nie zawiodłam.

Dentysta stomatolog Opole - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Opolu oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

Kompleksowe leczenie zębów oraz medycyna estetyczna w PraxiDent. Zabiegi ze znieczuleniem. Skutecznie leczenie zębów. Wybierz swojego dentystę w Opolu.

Gabinet stomatologiczny Galeria Uśmiechu Opole jest nowoczesną placówką dentystyczną, w której dentysta Przemysław Rapa leczy profesjonalnie ból zęba oraz całego uzębienia. Implanty, stomatologia zachowawcza, protetyka.

Dentysta stomatolog w Opolu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok Zaloguj się lub załóż konto ...

W związku z rozwojem działalności przenieśliśmy się do nowej lokalizacji w Opolu na ulicę Częstochowską 42, gdzie wybudowaliśmy nowoczesną klinikę stomatologiczną. Obecnie nasz zespół to czterech lekarzy stomatologów, których pracę wspomagają: higienistka stomatologiczna i trzy asystentki.

Dentyści LASERDENT przyjmują w gabinetach w Opolu oraz Suchym Borze (województwo opolskie). 25 lat doświadczenia w leczeniu zębów, najnowsze metody zabiegowe, własne laboratorium protetyczne oraz bezstresowa, miła atmosfera to znaki rozpoznawcze naszej praktyki lekarskiej docenianie od lat przez Pacjentów. Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Opole. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dentysta Opole. Kompleksowe leczenie zębów, cyfrowa diagnostyka, komputerowe znieczulenie, gaz rozweselający, narkoza. 15 lat doświadczenia. Wejdź.

Gabinet dentystyczny w Opolu Adenta - kompleksowe zabiegi stomatologiczne i ortodontyczne dla dzieci i dorosłych - Opole i okolice ☎ 723 121 210 ☆ kontakt@adenta.pl