DENTYSTA OSTROŁĘKA

DENTYSTA OSTROŁĘKA


„Pan Paweł to świetny specjalista! Usunął mi dwie ósemki - baaaaaardzo szybko, kompletnie bezboleśnie, bez żadnych ko … mplikacji - po zabiegu nie spuchłam, nie potrzebowałam żadnych leków przeciwbólowych. A co najważniejsze, zabieg przeprowadzony został w bardzo sympatycznej atmosferze - Pan Paweł jest super życzliwy, zabawny, zaangażowany i pomocny.

Klinika Uśmiechu | Stomatolog Ostrołęka | Stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka

Na dzień 30-12-2020 w Ostrołęce jest 17 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 17 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 88 dni.. W województwie mazowieckim jest jeszcze 735 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Sprawdź nasze zestawienie i zobacz, które gabinety w Ostrołęce są polecane przez innych użytkowników. W podjęciu dobrej decyzji pomogą ci oceny i opinie pacjentów. Możesz również sprawdzić adresy oraz ofertę poszczególnych dentystów.

Sprawdź Dr Estetics jeśli szukasz utalentowanych dentystów oferujących swoje usługi na terenie Ostrołęki lub w sąsiednich miastach. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Uwaga ! W czasie epidemii COVID-19, pracujemy przy zamkniętych drzwiach.Prosimy przychodzić punktualnie na swoją wizytę ( bez wyprzedzenia) bez osób towarzyszących, czas przebywania w poczekalni ograniczamy do niezbędnego minimum. Umówieni pacjenci będą zapraszani pojedynczo, prosimy czekać na zewnątrz ( w aucie ).

Lekarz Dentysta Personel Pomocniczy ... 07-410 Ostrołęka. Kontakt. e-mail: petrosjan.clinic@o2.pl Tel: +48 606 269 680 Tel: +48 731 648 810. Facebook ...

Dentysta ostrołęka, stomatolog ostrołęka. Umawianie i odwoływanie wizyt pod nr telefonu 722-104-784.(czynny w godzinach pracy poniedziałek-czwartek 9-16, piątek 9-12.

Jeśli chcesz nawiązać z Eweldent Stomatologia Rodzinna Ewelina Janczewska kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: .Siedziba firmy mieści się pod adresem 07-410 Ostrołęka ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 79,.

11.06.2017

 · Nowoczesny, całkowicie wyposażony, lekarze Cię traktują jak króla a ceny dużoooo niższe niż w Ostrołęce. www.oldent.ekadzidlo.pl Gość 19-04-2016, 16:48