DENTYSTA OSTROŁĘKA

DENTYSTA OSTROŁĘKA


Szukasz najlepszego dla siebie stomatologa w Ostrołęce? Sprawdź opinie pacjentów, ceny, usługi i bezpłatnie umów się na wizytę!

Klinika Uśmiechu | Stomatolog Ostrołęka | Stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka

Dentysta stomatolog Ostrołęka - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Ostrołęce oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria ...

Na dzień 07-05-2021 w Ostrołęce jest 16 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 18 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 162 dni.. W województwie mazowieckim jest jeszcze 669 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Dentysta ostrołęka, stomatolog ostrołęka. Umawianie i odwoływanie wizyt pod nr telefonu 722-104-784.(czynny w godzinach pracy poniedziałek-czwartek 9-16, piątek 9-12.

Ten fenomenalny gabinet dentystyczny z miejscowości Ostrołęka to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie w branży. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.