DENTYSTA OTWOCK

DENTYSTA OTWOCK


Prześwietlenie wykonałem bez problemu na miejscu w klinice medycznej Dr Kracia, w Otwocku. Potem umówiłem się na czyszczenie ząbków. To był kamień nazębny. Ostatecznie okazało się, że nie mam próchnicy na pozostałych ząbkach. ... „Bardzo przyjemna wizyta, aż zapomina się że jest się u dentysty ;) Miła obsługa, fachowa pomoc.

Dentysta Otwock – HADENT - Stomatologia Cyfrowa

Dobry Gabinet – Twój dentysta w mieście Otwock . Informujemy Państwa, że od 11.05. DOBRY GABINET wznawia przyjmowanie pacjentów. Czas zamknięcia gabinetu został przez nas wykorzystany do stworzenia zasad bezpiecznego udzielania świadczeń stomatologicznych.

Zapewnienie zdrowego uśmiechu naszym pacjentom to nasze zawodowe powołanie! Stomatologia Fam Medica Sp. z o. o. powstała w 2011 roku. Wcześniej nasza działalność istniała pod nazwą: Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarsko – Stomatologiczna działająca od roku 1992.

Dentysta jest specjalistą zajmującym się problemami dzieci i dorosłych. W naszych gabinetach odnajdą Państwo profesjonalistów wyspecjalizowanych w wielu dziedzinach stomatologii, znajdą u nas państwo również usługi stomatologii dziecięcej.To sprawia, że docierają do nas pacjenci także z sąsiednich miejscowości, w tym z rejonu gminy Wiązowna.

Gabinet Stomatologiczny Otwock Dentysta Stomatologia Zachowawcza Stomatologia Estetyczna Chirurgia Stomatologiczna Ortodoncja Protetyka Pedodoncja RTG