DENTYSTA P

DENTYSTA P


Dentysta i stomatolog - gabinety dentystyczne i stomatologiczne, rentgen, implanty, ortodonta - stomatologia w Polsce - Dentysta Stomatolog.Com

DENTYSTA PŁOCK - STOMATOLOG PIJANKOWSKA - 505-450-087. Pełny zakres leczenia stomatologicznego. Najnowocześniejsze technologie, bezbolesne leczenie dla dzieci i dorosłych. Konkurencyjne ceny. Profilaktyka, Stomatologia Zachowawcza, Endodoncja, Stomatologia Dziecięca, Chirurgia Stomatologiczna, Protetyka, ICON, Leczenie Endodontyczne.

Zadbaj o zdrowie w czasie pandemii. Skorzystaj z konsultacji online. Szukaj. Poradź się specjalisty w najbezpieczniejszy sposób, bez wychodzenia z domu. Otrzymasz profesjonalną opiekę oraz, w razie potrzeby, zwolnienie lekarskie lub e-receptę. Testy na COVID-19. Szukaj.

Magdalena Stec - lekarz dentysta (stomatologia zachowawcza, endodoncja, leczenie pod mikroskopem, protetyka, stomatologia estetyczna).

Nasz dentysta w Kołobrzegu wprowadzi dziecko w świat stomatologii: - posiadamy gabinet przyjazny dla dzieci - opowiadamy o zębach za pomocą bajek, gier, historii - nagradzamy Małych Pacjentów drobnymi upominkami. STOMATOLOGIA ESTETYCZNA Nie tylko leczenie, ale również wygląd.

W strefie zęba panuje rodzinna atmosfera. Kiedy przychodzę tutaj do mojego dentysty ten zawsze pamięta historię mojego leczenia. Dla mnie jest to ważne, bo czuję że lekarz mnie słucha i dba o mnie jak o swoją własną rodzinę. ~Aleksandra P., Pacjentka Opinia z ankiety w Gabinecie

Dobry Gabinet – leczenie bez lęku. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób dentysta, bądź stomatolog to źródło negatywnych skojarzeń, a sama wizyta budzi lęk. W codziennej pracy Dobrego Gabinetu, oprócz profesjonalnego wykonywania zabiegów, przykładamy też wielką wagę do komfortu każdego z naszych pacjentów.

Aparat ortodontyczny to komfortowy sposób leczenia wad zgryzu. W obecnych czasach stanowi on najskuteczniejszą formą leczenia wszelkich wad związanych z ułożeniem zębów.

Stomatolog Sosnowiec, dentysta Sosnowiec, Gabinet Wesoły Stomatologia L&P NZOZ

Znajdź lekarza i wygodnie umów wizytę przez internet. Przeczytaj wiarygodne opinie innych pacjentów i dodaj własną. Mamy w bazie ponad 146 000 lekarzy!