DENTYSTA PŁOCK

DENTYSTA PŁOCK


Polecani stomatolodzy w Płocku lek. dent. Elżbieta Krzeska Zapisz Stomatolog. 82 opinie „Pani doktor to bardzo miła osoba,z dobrym podejściem do dzieci ,cierpliwa Z wizyty jestem zadowolona pełen profesjo … nalizm ” Więcej ...

Na dzień 09-01-2021 w Płocku jest 25 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 29 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 110 dni.. W województwie mazowieckim jest jeszcze 728 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Gabinet stomatologiczny w Płocku - Stomatolog Kosmaczewski - oferujemy usługi najwyższej jakości. Stosujemy najnowsze technologie w protetyce, stomatologii estetycznej i zachowawczej.

KISIEL- DENT oferuje Państwu: stomatologię zachowawczą, protetykę, chirurgię stomatologiczną, ultradźwiękowe usuwanie kamienia oraz piaskowanie RTG. W celu spełnienia Państwa oczekiwań nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w kursach i kongresach w kraju i za granicą. Mamy wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny.

Ruszczak dental studio, Płock. 162 osoby lubią to · 1 osoba mówi o tym · 1 użytkownik tu był. Laboratorium specjalizujące się w nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach protetycznych

Radiowizjografia RTG. Zdjęcia rentgenowskie to podstawowe narzędzie diagnostyki w stomatologii i chirurgii szczękowej. Obraz cyfrowy, który uzyskujemy przy zastosowaniu radiowizjografii, pozwala zminimalizować dawkę promieni rentgenowskich aż o 90%.

Chirurg stomatolog - Lekarz dentysta Bożena Załęska-Walczak - Płock - mój profil w portalu Medycyny Praktycznej. W czym się specjalizuję, gdzie pracuję, jak się ze mną skontaktować.

Gabinet Stomatologiczny Krajewscy, Grodzka 6 lok 1, 09-400 Płock - sprawdź telefon i pozostałe informacje

lekarz dentysta specjalista protetyki stomatologicznej . Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (2010r). Tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej uzyskał w 2018r. Uczestnik licznych szkoleń i kursów zawodowych, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii. ... 09-410 Płock tel. 24 365 ...