DENTYSTA RUCZAJ 60

DENTYSTA RUCZAJ 60


Dentysta ul. Ruczaj 60. Nasz gabinet stomatologiczny wcześniej mieścił się przy ulicy Brożka 1

Nowy gabinet stomatologiczny, w którym przyjmują lekarze dentyści Grzegorz Krępa i Magdalena Wesołowska, zlokalizowany jest przy ulicy Ruczaj 60 w Krakowie.. Pierwszy gabinet znajdował się przy ulicy Brożka 1, w budynku przychodni medycyny pracy.Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc stomatologiczną świadczoną przez lekarzy dentystów, którzy nie tylko znają się na ...

Nazwa usługi: Cena usługi: wizyta adaptacyjna u dzieci: 100zł: przegląd profilaktyczny po zakończonym leczeniu dla stałych pacjentów( co 3 mc zęby mleczne, co 6 mc zęby stałe)

STOMATOLOG W KRAKOWIE RUCZAJU. Witamy serdecznie na stronie internetowej gabinetu Stomatologia Patykiewicz! Nasz gabinet stomatologiczny funkcjonuje na rynku usług dentystycznych nieprzerwanie od 2008 roku. Nasza siedziba znajduje się na krakowskim Ruczaju przy ul.

Stomatolog Kraków-Ruczaj. Gabinet zlokalizowany jest w nowoczesnym centrum handlowo – usługowym w bliskiej lokalizacji Campusu UJ na Ruczaju. Współpracuję z cenionymi specjalistami z doświadczeniem klinicznym w dziedzinie chirurgii stomatologicznej , ortodoncji, periodontologii.

Konsultacja + diagnoza + plan leczenia = TWÓJ PIĘKNY UŚMIECH! Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego ABDENT Kraków Ruczaj.

Rejestracja on-line, telefoniczna, e-mail.Gabinet Stomatologiczny Trident Dominik Woźniak, Izabella Stańczyk, Bernard Woźniak, Dentysta Kraków Ruczaj, …

Zapewniamy kompleksową opiekę dentystyczną dla dzieci i dorosłych. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów mlecznych i stałych, wykonujemy profesjonalne czyszczenie zębów mlecznych, lakowanie i lakierowanie zębów, impregnację zębiny i wiele innych zabiegów.Nasze gabinety urządzone są tak, aby najmłodsi pacjenci czuli się komfortowo.

Nasza Placówka jest nowoczesną Praktyką Stomatologii Estetycznej mieszczącą się w Osiedlu Ruczaj przy ul. Chmieleniec 19/U1. W pobliżu Placówki dostępny jest parking przeznaczony dla naszych Pacjentów, a bliskość komunikacji miejskiej zapewnia łatwy dojazd do Kliniki także osobom niezmotoryzowanym.

Dlatego powiedzenie dobry dentysta czy polecany stomatolog nabiera prawdziwego znaczenia. Nie boimy się wyzwań - dzięki nim możemy być coraz lepsi, ambitne cele kreują nową jakość! Przyjdź i przekonaj się sam! Klinika Stomatologiczna "Centrum Zdrowego Uśmiechu" - Kraków ul. Miłkowskiego 3