DENTYSTA SAWIUKOWA


Telefon - Lidia Sawiuk, Stróżowska 58, Gorlice 38-300 - Dentysta. Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) o Ochronie Danych Osobowych Administratorem (RODO), administratorem danych jest AutoMapa sp. z o.o. (Operator) z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 37.

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Sawiuk Lidia, lek. stomatolog.Prywatny gabinet" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7381137052. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 491879902. Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Gorlice w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to ...

„Z polecenia córki pojechałem do Gorlic, do Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Wichlińscy . Nie będę tu … pisał o nowoczesnym sprzęcie, podejściu do pacjenta, itp., bo to przecież są dzisiaj podstawy. Piszę natomiast o fachowości Pana dr. Jarosława Wichlińskiego, który przeprowadzał zabieg.

Lek. dent. Lidia Sawiuk - bardzo dobry stomatolog z miasta Gorlice. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.