DENTYSTA STARGARD

DENTYSTA STARGARD


„Bardzo Panu dziękuję za dokładną analizę mojego przypadku, za duże zaangażowanie, precyzję, delikatność, cierpliwość …, niwelowanie stresu i bólu, troskę i opiekę, empatię podczas ekstrakcji 6-stki /Stargard 4.03.2020/ i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu, po którym szybko wracam do zdrowia.Nie mam żadnych powikłań, pomimo "trudnego zęba".

Na dzień 02-01-2021 w Stargardzie jest 15 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 4 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 28 dni.. W województwie zachodniopomorskim jest jeszcze 297 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Zobacz 101 dentystów w lokalizacji Stargard • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Vegadent - stomatolog, dentysta, protetyk, chirurg, stargard Koronawirus ... Stargard Rejestracja telefoniczna lub osobiście w gabinecie tel. 91-578-28-89 ...

Duodent2 Przychodnia Stomatologiczna w Stargardzie. Drodzy pacjenci, z przyjemnością informujemy, że zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministra Zdrowia, wznawiamy naszą działalność replica Rolex.Prosimy o rejestrowanie się telefoniczne.

Lekarz dentysta . Dorota Drosik. Asystentka stomatologiczna. Serdecznie zapraszamy do naszej praktyki stomatologicznej, znajdującej się przy ulicy Słowackiego 8a/1 w Stargardzie. Nasza wspólna praktyka został otworzona w Stargardzie w styczniu 2004 roku i funkcjonowała pierwotnie (do grudnia 2012 roku) w przychodni Luxpol przy ulicy ...

Gabinet Stomatologiczny KEJA-DENT. Stomatolog dentysta Stargard, os. Pyrzyckie, Lechonia 12B. Doświadczeni lekarze, bezstresowe leczenie.

Klinika stomatologiczna PARKOWA, to nowoczesny zespół gabinetów stomatologicznych w Stargardzie. Stomatologia estetyczna, implantologia, protetyka.

Anna Rybicka-Kania Gabinet Stomatologiczny ul. Główna 2 Stargard Szczeciński (w Stargardzie Szczecińskim) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Stargard. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.