DENTYSTA ŚWIDNICA

DENTYSTA ŚWIDNICA


Zależało mi na czasie ponieważ nie mieszkam już niestety na stałe w Świdnicy. Ząb został naprawiony podczas jednej wizyty kilka miesięcy temu, bardzo profesjonalnie i co ważne dla mnie - bezboleśnie. Dziękuje bardzo i po nowym roku będę z Panem w kontakcie. ” Więcej

Stomatolog Świdnica - Centrum Stomatologiczne: stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, endodoncja, implanty i rentgen. Polecany dentysta w Świdnicy.

Właśnie znalazłeś listę dobrych stomatolgów w Świdnicy! Dzięki tej liście wyselekcjonowanych, polecanych dentystów będziesz mógł łatwo i szybko wybrać dentystę który spełni Twoje oczekiwania. Opis znajdziesz na podstronie gabinetu. Tam znajduje się również ocena użytkowników jak i komentarze.

ul. Kolejowa 1a, Świdnica Godz. otwarcia: od poniedziałku do piątku, od 08:00 do 17:00 telefon: (74) 852-16-31 telefon: 696-080-972 email: [email protected] …

Stomatologia AS. ul. Księcia Bernarda 4 Osiedle Zawiszów 58-100 Świdnica Telefon: 668-445-163 (Kliknij, aby powiększyć)

Na dzień 27-12-2020 w Świdnicy są 22 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 6 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 29 dni.. W województwie dolnośląskim są jeszcze 534 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

mDent Justyna Michaliszyn zaprasza do gabinetu w Świdnicy przy ul. Lipowej 19 w przychodni Osteon. Oferujemy szeroki zakres zabiegów.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Świdnica. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Pracowałem na terenie Świdnicy w przychodni rejonowej przy ulicy Marii Konopnickiej, a następnie w przychodni “Medyk” przy zakładach Pafal.W 1997 roku założyłem gabinet prywatny, leczyłem pacjentów najpierw przy placu Św. Małgorzaty, następnie przy ulicy Wrocławskiej.

Nasze Centrum łączy lekarzy, higienistki stomatologiczne oraz laboratoria protetyczne w sposób ukierunkowany na estetykę.Proxima to nie tylko medycyna przywracająca zdrowie zębów, dziąseł i zgryzu, ale i medycyna odpowiadająca na współczesne potrzeby ludzi dążących do zadowolenia z własnego wyglądu.