DENTYSTA ŚWINOUJŚCIE

DENTYSTA ŚWINOUJŚCIE


Bohaterów Września 51, Świnoujście • Mapa. Gabinet Stomatologiczny Beata Maciejewska Zapisz Stomatolog. 5 opinii „nie ma to jak pani doktor juz ile razy bylem u innych lekarzy psychiatrow ale tylko pani doktor dopasowala mi leki n … a nerwice lekowa a nie ...

Dentysta w Świnoujściu, Cezardent, stomatolog, gabinet stomatologiczny, pląbowanie, wstawianie zębów, lekarz stomatolog, dentysta, Świnoujście, endodonta ...

Morze Uśmiechu - Twój dentysta w Świnoujściu. Szukacie Państwo sprawdzonego dentysty w Świnoujściu? W Centrum Stomatologicznym Morze Uśmiechu czekają życzliwi i otwarci na Państwa potrzeby stomatolodzy, dysponujący nowoczesnym sprzętem i świadczący usługi na najwyższym europejskim poziomie.

Zobacz 240 dentystów w lokalizacji Świnoujście • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

72-600 Świnoujście ul. J. Malczewskiego 5 tel.: +48 91 327 00 07 Przyjęcia Pacjentów: poniedziałki: 08:00 - 20:00 wtorki: 08:00 - 20:00 środy: 08:00 - 20:00 czwartki: 08:00 - 20:00 (szczegółowo - poniżej) Lekarz dentysta JAROSŁAW NIEDZIELCZYK Lekarz dentysta DOMINIKA TOMCZUK. Pielęgniarka dyplomowana / technik dentystyczny /

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie w 2010 roku uzyskałam dyplom lekarza dentysty. Rok później odbyłam staż podyplomowy w klinice uniwersyteckiej. Od tego czasu systematycznie rozwijam swoja wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego typu szkoleniach i kursach.

Nawiąż kontakt z Prywatna Praktyka Stomatologiczna - Magdalena Sukiennicka jeśli szukasz fantastycznych dentystów oferujących swoje usługi na terenie Świnoujścia oraz w okolicy. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Świnoujście. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Wioletta Koss - stomatolog z miasta Świnoujście. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

stomatologia, ortodoncja, poradnia: kardiologiczna, ortopedyczna, neurologiczna, endokrynologiczna, laryngologiczna oraz pracownia rentgenowska.