DENTYSTA URSYNÓW

DENTYSTA URSYNÓW


Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Warszawa Ursynów. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Witamy na stronie internetowej Centrum Stomatologicznego Kal-Dent. Kal-Dent to firma rodzinna i jeden z pierwszych gabinetów stomatologicznych na Ursynowie. Powstał w 1985 roku. Od ponad 30 lat otaczamy opieką stomatologiczną całe rodziny, które z zaufaniem powierzają nam swój uśmiech.

Lista lekarzy specjalizacji stomatolog dla Warszawa Ursynów. Sprawdź opinie pacjentów, adresy i bezpłatnie umów się na wizytę!

Ursynów. Dunikowskiego 9 02-784 Warszawa Polska. 22 644 37 18 22 644 37 20. 500 117 225 (rezerwacja wizyt) Klinika rodzinna

Klinika Stomatologiczna Tomasz Sak w Warszawie Stomatolog dentysta Warszawa Ursynów / Mokotów. Misją Kliniki STOMATOLOGIA Tomasz Sak w Warszawie jest indywidualne podejście do pacjenta, dobieranie najkorzystniejszego planu leczenia pod względem zdrowotnym, estetycznym jak i finansowym. Nasza klinika stomatologiczna oferuje pełen zakres usług stomatologicznych.

Dentysta Ursynów - Dentic Art Klinika Stomatologiczna Warszawa. Oferujemy usługi stomatologiczne w pełnym zakresie, implanty zębów, protetyka, opieka ortodontyczna, endodoncja, chirurgia, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca oraz periodontologia. Ponadto oferujemy wybielanie zębów. Dentysta, stomatolog w pobliżu stacji metra Natolin, Ursynów, Warszawa

Stomatolog dentysta implanty Warszawa Ursynów ANIDENT zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne tj. implanty, wybielanie zębów. Lekarz dentysta, stomatolog Warszawa - Ursynów. Ortodoncja najwyższa jakość. Warszawa Ursynów Metro Natolin.

Nie sztuką jest zrobić przegląd zębów i powiedzieć ze zawsze coś jest do zrobienia, sztuką jest zrobić przegląd jak u nich i dowiedzieć się ze to za pół roku proszę wpaść a ta plamka to dopiero za 3 miesiące nią się zajmiemy i do takiego dentysty to ja będę wracał… Pan Wojciech DentaCare Warszawa Ursynów i Mokotów

Informujemy, iż dyżurujemy od poniedziałku do piątku od 8:30 do 20:00, a w soboty od 9:00 do 15:00. Kontakt telefoniczny z recepcją możliwy w godzinach od 10:00-19:00 (pn-pt), a soboty 10:00-15:00.

„Pani doktor jest bardzo precyzyjną, dokładną osobą, która szybko i skutecznie wykonuje swoją prace. Mam wrażliwe zęb … y i w większości przypadków ich leczenie się wiąże z bólem i gorączką, ale Pani Joanna była na tyle delikatna i ostrożna , że chyba po raz pierwszy w życiu proces był bezbolesny i nic mi nie dolegało po wizycie u dentysty.