DENTYSTA W NIEMCZECH

DENTYSTA W NIEMCZECH


Ponieważ zabiegi dentystyczne są w Niemczech bardzo drogie (sztuczne uzębienie może kosztować nawet €4000!), wielu obcokrajowców przewiduje wizyty u dentysty na czas wizyt w swoim kraju. Zdarza się, że niektórzy Niemcy również wyjeżdżają na specjalistyczne leczenie do innych krajów europejskich.

Liczba wierszy: 21

 · Niemcy polski stomatolog / dentysta ... Na stronie znajdziesz baze polskich …

Dentysta awaryjne w Niemcy. Sprawdź naszą pełną listę 22754 Stomatolodzy które sprawiają, że łatwiej znaleźć Dentyści pobliżu Niemcy. Zaktualizowany 2020

Jeśli chcesz znaleźć Dentysta w Niemcy, który wykonuje ten rodzaj leczenia, o jakości i po przystępnej cenie, skonsultuj się ze stomatologami z naszego katalogu. Jeśli mieszkasz w Niemcy (miejsce na świecie, które ma populację 81802257 osób), będziesz wiedział, że jest tu kilka klinik stomatologicznych.

25.10.2020

 · W wolnych chwilach z zapartym tchem ogląda prezentacje Macieja Czerwińskiego. Czy dentysta z polskim dyplomem może pracować w tym kraju? Teoretycznie tak, można pracować jako lekarz dentysta w Niemczech z polskim dyplomem uzyskanym po 2004 roku, należy jednak potwierdzić znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 (zależnie od ...

Proszę pamiętać o tym, że badania stomatologiczne muszą zostać zapisane w specjalnym zeszycie „Bonusheft”. Otrzymasz go przy pierwszej wizycie u dentysty w Niemczech. Zeszyt ten pozwoli Ci na uzyskanie zniżki ubezpieczeniowej w przypadku konieczności wstawienia protezy stomatologicznej.