DENTYSTA WROCŁAW ÓSEMKI

DENTYSTA WROCŁAW ÓSEMKI


Dentysta Wrocław Rafał Pomianowski Gabinet dentystyczyczny we Wrocławiu, gdzie przyjmuje lek. dent. Rafał Pomianowski. ZĘBY MĄDROŚCI, EKSTRAKCJA, ÓSEMKI, USUNIĘCIE, ZĄB MĄDROŚCI.

Dla doświadczonego dentysty usuwanie zębów mądrości jest czynnością rutynową. Warto więc, podczas wybierania kliniki stomatologicznej, sprawdzić, czy pracujący tam lekarze są specjalistami w swoich dziedzinach. ... Usuwanie chirurgiczne ósemek we Wrocławiu – wskazania. Ósemki to tak naprawdę zęby, które nie pełnią istotnej ...

Chirurgiczne usuwanie zębów w Wrocławiu. Sprawdź ceny, opinie i umów wizytę online w pierwszym wolnym terminie - wystarczy jedno kliknięcie. ... Pan Ławiński wyrwał mi wpół zatrzymaną dolną ósemkę i obyło się bez komplikacji, ... „Gdybym od dziecka chodziła do doktor Dąbrowskiej to nie bałabym się dentystów.

Inni dentyści w okolicy. Citodent Centrum Stomatologiczne Furtak-Pobrotyn i S-Ka Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 40/133, Wrocław; Denta-Lid Gabinet Stomatologiczny Lidia Omska Pabianicka 25/1a, Wrocław; Ilona Borysiak-Dreluch Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Hłaski 57a, Wrocław

W okresie światecznym tj. 24-27.12.2020 gabinet będzie nieczynny. W dniu 31.12.2020 gabinet będzie czynny w godz. 8 30-20 00.. W dniach 01-03.01.2021 gabinet będzie nieczynny.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Wrocław. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Należę do osób stresujących się wizytami u dentystów, ale w gabinecie u Pana Dominika przestaje się człowiek stresować dzięki bardzo pozytywnej atmosferze i poczuciu, że jest się w dobrych rękach. Dodam, że znieczulenie zostało zrobione bezboleśnie, nie poczułam nawet igły :) Na pewno będę dalej korzystać z usług Pana doktora.