FLORIANSKA 8 DENTYSTA


Godziny otwarcia, telefon - Stomatologia Sobierajska & Kurek, Floriańska 8 lok. 26, Warszawa 03-707 - Dentysta

Stomatologia Sobierajska & Kurek adres ulica Floriańska 8 lok. 26 Warszawa Praga Północ. Mapa, kontakt, dojazd, przystanki...

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Teresa Cicha ul. Floriańska 31 Jasło (w Jaśle) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Lek. dent. Katarzyna Wawro-Frączek - bardzo dobry stomatolog, specjalista medycyny estetycznej z miasta Jasło. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe Sp. z o.o. działa na rynku opieki zdrowotnej od 2000 roku. W celu wykonywania działalności medycznej Spółka stała się organem założycielskim niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej wpisanego do Rejestru Wojewody pod nr 000000006534.

Mapa Floriańska, Bytom (Rozbark). Katalog usług w pobliżu Floriańska: sklepy, restauracje, obiekty rekreacyjne i sportowe, szpitale, stacje benzynowe i inne interesujące miejsca.

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Katarzyna Rembisz, Floriańska 55, Siedlce 08-110, NIP: 8211546177 - Dentysta

„Miałam już u Pani Doktor kilka wizyt i każda z nich odbyła się w naprawdę miłej atmosferze. Zawsze po krótkiej, ro … zluźniającej rozmowie, zabierała się do pracy będąc przy tym tak delikatną, że nie wiedziałam kiedy a było już po wszystkim. Nawet nie miałam czasu, żeby zdążyć się denerwować, pomyśleć czy wszystko będzie dobrze, czy będzie w ogóle bolało.