G GABINET STOMATOLOGICZNY

G GABINET STOMATOLOGICZNY


Cenniki usług chirurga i periodontologa dostępne w gabinecie. Gwarancja. 1. Wypełnienia – 1-2 lata (w zależności od klasy ubytku) 2. Korony i mosty – 3 lata gwarancji 3. Protezy – rok gwarancji (gwarancja na protezy pokrywa się z gwarancją dawaną przez technika)

Gabinet Stomatologiczny G-dent w Jaworznie. LEKARZE. lek. dentysta Dawid Gąska (przyjmuje od poniedziałku do soboty) lek. dentysta Justyna Nalepa – specjalista Periodontolog (przyjmuje we wtorki)

PERFECTDENT Gabinet Stomatologiczny I.G. Stamirscy ul. Wesoła 17a Kielce (w Kielcach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Program komputerowy 'Gabinet stomatologiczny 3' zawiera wszystkie elementy przydatne w pracy lekarza stomatologa. Są to: kartoteka, terminarz, graficzny stan uzębienia, rozliczenia, zdjęcia RTG itd.

Witamy w gabinecie stomatologicznym T.G.C. Dentyści. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo informacje związane z naszym gabinetem oraz zapoznacie się z ofertą leczniczą, którą oferujemy. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje leczenie na najwyższym możliwym poziomie.

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma ""G.O." Gabinet Stomatologiczny Grzegorz Ogiński" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6391935323. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 241837228. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Wilcza w województwie śląskim. Działa na rynku od 2011 roku.

Dziadeccy J.G Gabinety Stomatologiczne - Szczecin - Stomatolodzy • Sprawdź dane kontaktowe, telefon, e-mail, www • pkt.pl

Gabinet stomatologiczny. Kamianowski G." figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7231183984. Firma ma numer REGON: 450161281. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Rosochate Kościelne w województwie podlaskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1996 roku.

Gabinet Stomatologiczny MEDDENT Badania stomatologiczne • od 30 zł dr Iwona Zaborowska Zapisz Stomatolog. 20 opinii „Ciężko o lepszego stomatologa niż Pani doktor Zaborowska ma w sobie bardzo dużo empatii i profesjonalizmu leczy zęby … całej mojej rodzinie uratowała mi już ...

Administratorem Pana/Pani danych w związku z korzystaniem z gabinet.gov.pl jest Minister Zdrowia z siedzibą w Warszawie, ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z gabinet.gov.pl. Pełna treść informacji o ochronie danych osobowych znajduje się tutaj.