HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA E LEARNING

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA E LEARNING


Higienistka stomatologiczna współpracuje bezpośrednio z lekarzem dentystą w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno-leczniczych, na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty. Kształcenie odbywa się w formie stacjonarnej, w dwuletniej szkole policealnej, na podbudowie szkoły średniej.

Materiałoznawstwo stomatologiczne (odpowiedzialny za dydaktykę mgr Waldemar Ćwirzeń) - przedmiot realizowany jest w II semestrze, ogólna liczba godzin wynosi 45, w tym 7 wykładowych, 10 seminaryjnych i 28 ćwiczeń. Treści kształcenia obejmują omówienie materiałów stosowanych w stomatologii, technologii materiałowych oraz procedur ...

Okładka zintegrowana Rok wydania 2017 Tytuł KSIĄŻKA Egzamin zawodowy. Higienistka stomatolog. Kw. Z.14 Monika Nowak, Anna Zdanowska NOWA TANIO_____

Informujemy, iż 31 maja 2015r. ( niedziela ) odbędzie się szkolenie dla kierunku Higienistka stomatologiczna w Gimnazjum nr 3 w Otwocku o godzinie 10:00.

Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo. Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania.

Popularne dzisiaj oferty pracy wg wyszukiwania: 230 Higienistka Stomatologiczna w Polska. Wykorzystaj swoją sieć specjalistów i znajdź pracę. Codziennie dodajemy nowe oferty pracy na stanowisko Higienistka Stomatologiczna.