J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA SZCZECIN

J. BOCHIŃSKA STOMATOLOGIA SZCZECIN


Zajmujemy się zarówno stomatologią zachowawczą, jak i estetyczną, stosując pewne i nowoczesne metody leczenia. ... Santocka 18/12, 71-113 Szczecin +48 91 485 12 27 +48 604 343 727 | mailto:biuro@bochinska.pl. W naszym Serwisie używamy plików cookies.

JB Stomatologia to klinika znajdująca się w Szczecinie. Została założona przez dr n. med. Jolantę Bochińską w 1992 roku. Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów w każdym wieku, w tym dzieci.

Jolanta Bochińska Chirurgia stomatologiczna, stomatologia estetyczna - Szczecin - Stomatolodzy • Sprawdź dane kontaktowe, telefon, e-mail, www • pkt.pl

JB Stomatologia to klinika mieszcząca się w Szczecinie. Prowadzi ją od 1992 roku dr Jolanta Bochińska. W placówce dzieci i dorośli poddawani są diagnostyce i leczeniu stomatologicznemu. Odbywają się wizyty kontrolne i różne zabiegi lecznicze, jedną ze specjalności kliniki jest ortodoncja.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia funkcjonuje w branży dentystycznej od 1992 roku, dzięki czemu pracownicy za.... Witamy w katalogu stron Top Katalog, u nas wypromujesz swoją stronę lub serwis internetowy, dzięki czemu będzie widoczny w sieci.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - NZOZ J. Bochińska Stomatologia to doświadczenie i praktyka dentystyczna pozyskiwana od 1992 roku. Posiadana wiedza oraz praktyki stomatologów pracujących w gabinecie dentystycznym pozwala dopasować adekwatne metody leczenia, a każdy z pacjentów traktowany jest wyjątkowo i indywidualnie, a dentysta dobiera spersonalizowany plan leczenia ...

Stomatologia STENCEL Chorzów - Profesjonalny gabinet dentystyczny czynny codziennie od 8:00 do 22:00. Implanty, chirurgia, wybielanie zębów - pełen pakiet usług!

NZOZ J. Bochińska (Santocka 18/12, Szczecin) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ