STOMATOLOG 59

STOMATOLOG 59


Polna 12, 59-300 Lubin +48 730 13 14 12 Start Usługi Cennik Raty Personel Galeria Kontakt ... Dla mnie jako stomatologa, najważniejszy jest twój uśmiech. Aby towarzyszył Tobie każdego dnia, stawiam nie tylko na leczenie powstałych ubytków, ale także na profilaktykę. ...

Zakład Chirurgii Stomatologicznej Nowogrodzka 59, Warszawa. Lekarz dentysta Jan Perek (Chirurg stomatologiczny, Stomatolog) Lekarz dentysta Piotr Wesołowski (Chirurg stomatologiczny)

59 opinii „Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Postawiła trafną diagnozę i zobaczyła to czego poprzedni stomatolog n … ie widział. Uwolniła mnie …

CENTRUM STOMATOLOGICZNO - LARYNGOLOGICZNE. W naszym centrum prowadzimy kompleksowe leczenie z wszystkich dziedzin stomatologii i laryngologii, Nowoczesny sprzęt diagnostyczny, doświadczenie oraz komfortowo i estetycznie wyposażona placówka pozwala nam w pełni realizować oczekiwania pacjentów.

Stomatolog w większości przypadków po zabiegu dłutowania zabezpiecza ranę przez założenie szwów (na których zdjęcie należy zgłosić się po 7, bądź 14 dniach). Pamiętajmy, że w czasie gojenia się rany stanowczo powinniśmy odstąpić od palenia papierosów, gdyż pogarsza to znacznie gojenie się zębodołu.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Poznań. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.