STOMATOLOG 96

STOMATOLOG 96


Licówki i korony porcelanowe w 1 dzień! Estedent to jeden z najnowocześniejszych gabinetów w Polsce! Innowacyjne podejście ortodontyczne. 27 lat doświadczenia! Warszawa, Ursynów - Aleja KEN 96

Zapraszamy do zapoznania się ofertą stomatologiczną naszego gabinetu. W Med-House Stomatologia & Medycyna dbamy aby każdy pacjent czuł się pewnie i bezpiecznie a wykonane leczenie było na najwyższym poziomie, zgodnym z najnowszymi trendami stomatologicznymi.

Lek. dent. Małgorzata Dworak - bardzo dobry stomatolog z miasta Warszawa. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Stomatologia Medicover Jerozolimskie, przy: Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa. Dla wszystkich poszukujących komfortowej, profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej mamy do dyspozycji 4 gabinety stomatologiczne, w których zapewniamy: profilaktykę... Baza Centrów Medycznych Medicover.

Stomatolog Mokotów tel: 22 844 94 55 al.Niepodległości 74A lok.1, 02-626 Warszawa Stomatolog Wola tel: 22 831 80 70 ul.Górczewska 94/96 lok.1, 01-117 Warszawa Umów się na wizytę Dane kontaktowe

Ortodonta, protetyk, chirurg stomatolog, dentyści specjalizujący się w implantologii, endodoncji, leczeniu zachowawczym i estetycznym, stomatologii dziecięcej. ... bardzo nowoczesnej i profesjonalnie wyposażonej siedzibie przy ulicy Warszawskiej 96 w Siedlcach. Leczymy zarówno dorosłych jak i dzieci.

Stomatolog kutno, stomatologia ogólna, leczenie kanałowe, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i protetyka, gabinet stomatologiczny kutno Przewiń do zawartości (24) 254-96 …

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Zabrze. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

PKD 86.22.Z - Praktyka lekarska specjalistyczna . Sekcja ta obejmuje: - opiekę zdrowotną prowadzoną przez lekarzy w szpitalach lub innych placówkach, - działalność fizjoterapeutyczną, - działalność pogotowia ratunkowego, - pomoc społeczną z zakwaterowaniem, która wymaga w pewnym stopniu opieki zdrowotnej, - pomoc społeczną niewymagającą zaangażowania specjalistów w zakresie ...

Telefon czynny od 11.00 do 21.00.Konieczne zapisy telefoniczne. Pacjenci przyjmowani są w pon. wt. śr. pt. sob. w godzinach 11.00-19.00 Zawsze trzeba sie wczesniej umówić telefonicznie lub mailowo. W przypadku nie przyjścia na umówiona wizytę lub odwołania jej w ostatniej chwili (<12h), zapis na kolejną możliwy po opłaceniu wizyty z góry (min 100zł na konto placówki).