STOMATOLOG BIAŁYSTOK

STOMATOLOG BIAŁYSTOK


Polecani stomatolodzy w Białymstoku Premium Plus lek. dent. Justyna Wasińska Zapisz Stomatolog. 59 opinii „Pełen profesjonalizm, leczenie całkowicie bezbolesne i bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam w 100%. ” ...

Na dzień 31-12-2020 w Białymstoku jest 65 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Bojary (8), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Piaski (6), Słoneczny Stok (5), Centrum (3), Wygoda (3) i Wysoki Stoczek (3).

Dzięki profesjonalnym zabiegom profilaktycznym wykonywanym przez lekarza stomatologa lub... więcej. Leczenie osób z wysokim poziomem lęku. Tym, co wyróżnia gabinety Hościłowicz Stomatologia, to przeprowadzanie zabiegów w... więcej. Wybielanie zębów.

Dentysta stomatolog w Białystoku – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Regularnie chodzę do stomatologa, dbam o zęby. Okazało się, że leczenie kanałowe, które przechodziłem kilka miesięcy temu u innego dentysty zostało wykonane niedokładnie i kanał nie został do końca wypełniony. Pan stomatolog wykonał mi na miejscu zdjęcie RTG, przeprowadził wywiad, był bardzo rzeczowy i konkretny.

Stomatolog opracowuje i odbudowuje ubytki próchnicowego i niepróchnicowego pochodzenia. LECZENIE KANAŁOWE. Oczyszczenie kanałów z miazgi, usunięcie bakterii, wypełnienie systemu kanałowego ... Poradni Stomatologicznej Szczurko w Białymstoku. Znajdą tu państwo informacje o gabinetach, naszej

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Białystok. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Agnieszka Kobus" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5422749065. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 367088281. Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Białystok w województwie podlaskim.

Stomatologia estetyczna. Dążenie do perfekcji jest mottem przewodnim naszych lekarzy. Posługując się dziedziną stomatologii zachowawczej, endodoncjii, protetyki i implantologii jesteśmy w stanie opracować szczegółowy plan leczenia i jak najlepiej odbudować utracone bądź zniszczone tkanki w obrębie jamy ustnej naszych pacjentów.