STOMATOLOG BYTOM

STOMATOLOG BYTOM


Przychodnia stomatologiczna SUPER-DENT w Bytomiu, zaprasza do skorzystania z usług w zakresie stomatologi, protetyki, chirurgi stomatologicznej oraz ortodoncji.SUPER-DENT Bytom może także zaoferować kompleksową opiekę w zakresie stomatologi dziecięcej oraz ortodoncji.

Szukasz najlepszego dla siebie stomatologa w Bytomiu? Sprawdź opinie pacjentów, ceny, usługi i bezpłatnie umów się na wizytę!

Na dzień 27-12-2020 w Bytomiu jest 55 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 27 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 277 dni.. W województwie śląskim jest jeszcze 670 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

99 firm: Stomatolodzy i protetycy Bytom (pow. Bytom, woj. śląskie) Stomatologia i protetyka, zdrowe zęby i piękny uśmiech, lekarze dentyści i gabinety stomatologiczne, poradnie dentystyczne, kanałowe leczenie zębów, stomatologia dziecięca, dobieranie aparatów nazębnych, protetyka i implantologia.

W Bytomiu mamy możliwość wyszukać dentystów stomatologów, którzy przyjmują w państwowych klinikach i mają zawartą umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i dentystów stomatologów prowadzących swoją własną działalność medyczną.

Dentysta Ewa Monkos to nowoczesny i przyjazny Pacjentowi gabinet dentystyczny, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt zabiegowy. Proponujemy pełen zakres usług stomatologicznych: estetyczne wypełnienia, nowoczesną protetykę i implantologię, zabiegi profilaktyczne, wybielanie, leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem, leczenie chorób dziąseł i przyzębia.

Liczba wierszy: 30

 · W poniższej tabeli prezentujemy średnie ceny za stomatologa w Bytomiu. …

Stomatolog dla dzieci Bytom Dentysta dla dzieci Bytom Stomatolog Bytom Chirurgia stomatologiczna Bytom Dentysta Bytom. Najpiękniejsze, co jest na świecie, to pogodne oblicze. Albert Einstein. godziny przyjęć : poniedziałek: 12:30 - 19:00. wtorek: 8:30 - 15:00. środa: 12:30 - 20:00 ...

STOMED - Poradnia Stomatologii Rodzinnej - Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne, Mochnackiego 1A - Bytom - śląskie - Zakłady opieki zdrowotnej

Poradnie Bytom. Poradnie Zabrze. RTG Tomograf. Aktualności . BRAKOWANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ przejdź do treści . informacja przejdź do treści . Korupcja Szkodzi Zdrowiu . KORUPCJA SZKODZI ZDROWIU – NOWA KAMPANIA INFORMACYJNA MINISTERSTWA. Skutki korupcji dotykają każdego z nas, każdego uczciwego pacjenta i każdego uczciwego ...