STOMATOLOG DZIECIĘCY KRAKÓW

STOMATOLOG DZIECIĘCY KRAKÓW


Polecani stomatolodzy dziecięcy w Krakowie lek. dent. Natalia Dębska Zapisz Stomatolog dziecięcy, Stomat … olog Więcej. 46 opinii „Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, podczas jednego spotkania wykonano kilka czynności diagnostycznych oraz l … eczniczych, jestem ...

Stomatologia dziecięca Kraków - Leczenie zębów mlecznych, ale i profilaktyka, edukacja w zakresię dbania o zdrowie jamy ustnej małych wymagajacych pacjentów

Dobry stomatolog dziecięcy Kiedy otwieraliśmy w 2002 roku nasz pierwszy gabinet, zależało nam, aby stał się on synonimem dla dobrego stomatologa dziecięcego w Krakowie . Po upłynięciu półtorej dekady możemy nieskromnie stwierdzić, że udało się nam osiągnąć ten cel.

Stomatologia dziecięca, ul. Rydlówka 44, Kraków. Specjalizujemy się w leczeniu najmłodszych. W klinice przyjmuje zarówno dentysta jak i ortodonta dziecięcy.

Stomatologia dziecięca to także, zabiegi profilaktyczne i regularne wizyty w celu przeprowadzenia: lakowania, lakierowania, fluoryzacji. Dzięki temu mamy możliwość prawidłowego zadbania o zdrowy rozwój dziecka. Jeśli konieczne są zabiegi z wypełnieniem, to za zgodą rodziców wykonujemy kolorowe „plomby” do zębów mlecznych.

Stomatologia dziecięca. Wiemy jak dużym stresem dla dzieci i ich rodziców może być wizyta u stomatologa. Dlatego najmłodsi pacjenci w DENTestetica Kraków zawsze mogą liczyć na specjalne podejście, a nasz personel dokłada wszelkich starań, żeby gabinet dentystyczny stał się dla nich przyjaznym miejscem.

Stomatolog dziecięcy w Krakowie. Stomatolodzy i personel pracujący w gabinecie stomatologicznym WAPdent w Krakowie udowadnia, że wizyty u dentysty nie muszą być przerażającym wydarzeniem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by leczenie dentystyczne było szybkie i bezbolesne.

Każdorazowo staramy się dokładnie poznać i zrozumieć dziecięce lęki – o ile takie istnieją. Spokojnie tłumaczymy, dyskutujemy, rozwiewamy wątpliwości. Dzielnych Pacjentów nagradzamy, ponieważ wyznajemy zasadę, że bohaterstwo zasługuje na uznanie. Dzięki temu dentysta dzieci Kraków wywołuje u nich dobre skojarzenia.

Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i przyjmuje pacjentów w ramach ubezpieczenia, w myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia stomatologicznego.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kraków. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.