STOMATOLOG ELBLĄG CENNIK

STOMATOLOG ELBLĄG CENNIK


Liczba wierszy: 30

 · Ceny stomatologa w mieście Elbląg - kilka faktów Spośród dentysty w Elblągu najmniej zapłacisz za znieczulenie u dentysty. W Elblągu najwyższą cenę zapłacisz za implant zęba na łączniku tytanowym. Konsultacja stomatologiczna, leczenie kanałowe (1 kanał) i wypełnianie ubytku korony zęba - wypełnienie światłoutwardzalne na 1 ...

kontakt z nami. rejestracja: 55 237 51 00. 82-300 Elbląg, ul. Płk. Dąbka 94a fax.: 55 234 36 91 e-mail: cs13@nowak24.pl formularz kontaktowy

Gabinet stomatologiczny w Elblągu: profilaktyka, stomatologia estetyczna, leczenie kanałowe, chirurgia, protetyka, wybielanie zębów, laser, czynne w sobotę.

„Dr Nowak to nie tylko życzliwy stomatolog,ale również wspaniały człowiek.Zabieg wykonał szybko,bezboleśnie i bez kom … plikacji,a nie był prosty.Po raz pierwszy raz w życiu siedziałam na fotelu dentystycznym i nie "umierałam" ze strachu.Personel równie życzliwy jak Pan doktor.Wspaniali ludzie,wspaniała kadra i z czystym sumieniem polecam.

Liczba wierszy: 52

 · Podane ceny mają charakter orientacyjny. Konkretna wycena danego leczenia …

Medyk Elbląg - świadczenia medyczne. Podstawowa, specjalistyczna oraz stomatologiczna opieka zdrowotna. Poradnia stomatologiczna, protetyka, ortodoncja - sprawdź naszą ofertę.

Perfekt Dent Centrum Stomatologiczne w Elblągu to nowoczesne centrum stomatologii dla Ciebie i Twojego dziecka. Serdecznie zapraszamy!

82-300 Elbląg +48 55 623 80 13. Zadzwoń do nas! Godziny otwarcia. Pon - Pt: 10:00 - 19:00, Sob: 10:00 - 18:00 ... Konkurencyjne ceny, dbałość o każdy detal, fachowe porady. Sprawdź! Profilaktyka i periodontologia. ... Wspaniali stomatolodzy

Cennik stomatologiczny – przegląd popularnych usług po województwach. Przeglądając lokalny cennik usług dentystycznych z pewnością natrafimy na takie pozycje jak ceny za konsultacje stomatologiczne czy leczenie kanałowe. W drugim przypadku ceny u dentysty będą podyktowane ilością powierzchni.