STOMATOLOG EŁK

STOMATOLOG EŁK


Polecani stomatolodzy w Ełku lek. dent. Antoni Kłoszewski Zapisz Stomatolog. 16 opinii „Pan Antoni to lekarz z powołania. Podczas wizyty nie miałam najmniejszych wątpliwości, że jestem w rękach profesjona … listy. Zabieg przebiegł w miłej atmosferze (co w gabinecie stomatologicznym wcale nie jest regułą), a każde z moich pytań ...

Szczególną wagę przywiązuję do leczenia małych pacjentów, gdyż jako mama 12 letniej córeczki wiem jak wielkim wyzwaniem dla malucha jest stawienie czoła wizycie u stomatologa. Cenię sobie również możliwość dbania o zdrowy i piękny uśmiech dorosłych pacjentów.

Na dzień 28-12-2020 w Ełku jest 25 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 16 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 183 dni.. W województwie warmińsko-mazurskim są jeszcze 333 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatolog Ełk - 50 lekarzy. Sortuj wg: lek. dent. Rafał Praszek. Stomatolog. liczba opinii: 9. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ALDENT Armii Krajowej 33 19-300 Ełk ...

Gabinet Stomatologiczny Maja Wąsik. Grodzieńska 10 19-300 Ełk. Stomatolog w Ełku. Gabinet znajduje się w Ełku przy ulicy Grodzieńskiej 10 (''Okrąglak'') i jest prowadzony przez lek.dent.Maję Wąsik - absolwentkę Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dentyści stomatolodzy w Ełku, współpracujący z portalem LekarzeBezKolejki.pl, są w stanie Państwa przyjąć na wizytę w ramach NFZ, jak i prywatnie. Zachęcamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki lekarzy i rezerwacji najbliższego terminu! 2 to liczba dentystów stomatologów z wolnymi terminami, którzy przyjmują na NFZ.

19-300 Ełk pon-pt: 8:00 - 18:00 sob: 8:00 - 14:00 (87) 73 41 700 przychodnia@dentima-elk.pl Przychodnia Stomatologii Rodzinnej DENTIMA powstała z myślą o wymagającym, poszukującym nowoczesnych metod leczenia pacjencie. W trosce o komfort naszych Pacjentów Przychodnia została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, jest w pełni ...

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Ełk. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.