STOMATOLOG IMIELIN

STOMATOLOG IMIELIN


„Do doktora Bigasa trafiłam po kilku, mało optymistycznych konsultacjach lekarskich, na których usłyszalam, że mało d … a się zrobić, albo w perspektywie przedstawiono rok "radzenia sobie" z niepełnym uzębieniem. Przypadek był (przynajmniej według pozostałyk lek.) skomplikowany - brak dwójek, mleczne trójki, konieczność wstawienia w te miejsca implantów i wąska przestrzeń.

Odkryj 43 wyniki dla zapytania: Stomatolodzy • śląskie, bieruńsko-lędziński, Imielin • Skorzystaj z bazy polecanych firm • Poznaj oferty • Porównaj opinie o firmach ☎ Sprawdź dane kontaktowe • pkt.pl

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Imielin. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dentysta stomatolog Imielin - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Imielinie oferują usługi stomatologiczne w zakresie:stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia ...

Sprawdź 51 stomatologów w lokalizacji Imielin ★ Skorzystaj z usługi: Leczenie zębów ★ Wybierz najlepszego stomatologa ★ Sprawdź dojazd, cennik i opinie już dziś na pkt.pl!

Dentyści stomatolodzy w Imielinie przyjmują jednocześnie w przychodniach w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w samodzielnych placówkach lekarskich. Znajdź wolny termin do dentysty stomatologa, korzystając z pomocy naszej wyszukiwarki wolnych terminów!

Iwona Żołna-Skóra Gabinet Stomatologiczny ul. Dobra 12 Imielin (w Imielinie) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

lekarz Agata Widepuhl Stomatolog z miasta Imielin. Informacje o specjaliście, dane kontaktowe i adres. Nie czekaj, sprawdź opinie i umów wizytę!

Agata Widepuhl - stomatolog z miasta Imielin. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Stomatolodzy Imielin Pasieczki lek. dent. Renata Przytuła-Wypych Zapisz Stomatolog, Stomatolog dziec … ięcy, Protetyk Więcej. 28 opinii „Very professional Dental Care. Dr Renata Przytula-Wypych is very patient-friendly and professional, she really love … s what she does. I couldn’t be happier with the results and will be coming back. ...