STOMATOLOG K KOZLE

STOMATOLOG K KOZLE


Gabinety dentystyczne w Kędzierzynie-Koźlu oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna, wybielanie ...

Na dzień 04-01-2021 w Kędzierzynie-Koźlu jest 11 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 10 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 59 dni.. W województwie opolskim jest jeszcze 196 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Lek. dent. Jerzy Frączek - bardzo dobry stomatolog z miasta Kędzierzyn-Koźle. Sprawdzaj opinie i umawiaj wizyty w największym serwisie z lekarzami w Polsce.

Dentysta stomatolog w Kędzierzynie-Koźlu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

Lekarze stomatolodzy Kędzierzyn-Koźle - Spis lekarzy stomatologów, których specjalizacją jest badanie i leczenie zębów oraz przyzębia.

W miejscowości Kędzierzyn-Koźle świadczone są następujące usługi stomatologiczne: ogólne usługi stomatologiczne (Ul. Przechodnia 6 tel. 602 670 284,Ul. Przechodnia 6 tel. 600 942 437,Ul.

Póki co najlepszy stomatolog w kedzierzynie kozlu i okolicy u ktorego mialam okazje byc. Mily kompetentny bardzo dokladny w swej pracy. Osrodek wyposazony w najnowoczesniejszy sprzet. Ceny troszke wysokie ale naprawde warto. Na dzisiejszy dzien …

Artimex Eurodent posiada swoje placówki w Zdzieszowicach, Gliwicach, Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim. Specjalizujemy się w leczeniu i badaniach stomatologicznych, mammografii, RTG.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kędzierzyn-Koźle. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Chirurgia stomatologiczna - Kędzierzyn-Koźle oferta : Gabinety w Kędzierzynie-Koźlu oferują zabiegi chirurgiczne zębów w zakresie: chirurgia szczękowo-twarzowa, urazowa, chirurgiczne usuwanie zębów, hemisekcje, leczenie przetok ustno-twarzowych i ropni, podcinanie wędzidełka, radektomia, resekcje, usuwanie chirurgiczne - zębów, brodawczaków, korzeni zębów, mukoceli ...