STOMATOLOG KOŁOBRZEG

STOMATOLOG KOŁOBRZEG


„Pani stomatolog w profesjonalny sposób zadbała o stan mojego uzębienia w dolnej szczęce , z którym zaczynało być ju … ż źle. Natomiast przed samym Sylwestrem wypadła mi stara plomba w górnym uzębieniu. Byłem wręcz tym załamany , ponieważ miałem prowadzić zabawę sylwestrową w jednym z ośrodków w Kołobrzegu.

Dentysta-Stomatolog Kołobrzeg 8:00-20:00; 3 gabinety: Wielogórska, Jastrzębska, Chmiel, Korbal, Gagat, Łodziato, Czerwonka, Niedźwiedzka

Stomatologia Kołobrzeg. Na dzień 26-12-2020 w Kołobrzegu jest 10 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog. Średni czas oczekiwania to 16 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 165 dni.

Opinie i porady na temat Stomatologów. Jeśli interesują Cię opinie na temat Stomatologów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Kołobrzegu. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Lekarze stomatolodzy Kołobrzeg - Spis lekarzy stomatologów, których specjalizacją jest badanie i leczenie zębów oraz przyzębia.

Nasz stomatolog w Kołobrzegu przywróci piękny uśmiech Pacjentowi. Pogotowie stomatologiczne W przypadku nagłej potrzebie pomoc dentystyczna również w sobotę i niedzielę. tel. 509 380 409. Kontakt. Gabinet Stomatologiczny Piotr Piątek. ul. Głogowa 3, 78-100 Kołobrzeg, Radzikowo.

nowoczesna stomatologia w koŁobrzegu - gabinety dentystyczne novadent Nasz gabinet został otwarty w 2015 r przez Justynę Haus i Iwonę Ilnicką . To miejsce ,w którym łączymy nowoczesną wiedzę zdobytą podczas licznych szkoleń z empatycznym podejściem do pacjenta.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Kołobrzeg. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy zespół specjalistów o wysokich kwalifikacjach, co w połączeniu z nowoczesnym sprzętem pozwala na skuteczne leczenie stomatologiczne.

Kołobrzeg. Nasza oferta to: stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe (endodoncja), periodontologia (leczenie chorób przyzębia), stomatologia dziecięca, wybielanie zębów, profilaktyka (higienizacja), implantologia, chirurgia, protetyka. ... daje porady i zalecenia. Dzięki Niej przełamałem strach przed chodzeniem do stomatologa ...