STOMATOLOG NFZ GDAŃSK

STOMATOLOG NFZ GDAŃSK


Na dzień 03-01-2021 w Gdańsku jest 59 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicach Wrzeszcz i Zaspa (po 7), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Śródmieście (5), Aniołki (3), Ujeścisko/Łostowice (3) i Brętowo (2).

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Gdańsk. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

20 polecanych stomatologów w Gdańsku z NFZ lek. dent. Wioletta Kalinowska Zapisz Stomatolog, Stomatolog dziec … ięcy, Protetyk Więcej. 94 opinie „Pierwsza wizyta z 10 miesięcznym dzieckiem, wszystko wytłumaczone konkretnie i fachowo, bardzo miłe podejście do dzi … ecka. Polecam! ” ...

Na dzień 04-01-2021 w Gdańsku jest 11 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Aniołki (2), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Brętowo (1), Morena (1), Nowy Port (1), Oliwa (1) i Suchanino (1).

Stomatolog Dziecięcy na NFZ w miejscowości Gdańsk udziela świadczeń: Poradnia Ortodontyczna (Udziela Świadczeń Dla Dzieci I Młodzieży W Ramach Umowy Z Nfz Do 18 R.ż).

Dobry stomatolog NFZ w Gdańsku. styczeń, 2021r. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi. Szczycimy się leczeniem stomatologicznym pod mikroskopem. Gabinet jest czynny od 8:00 do 21:00 siedem dni w tygodniu. Obowiązuje rejestracja telefoniczna. Krótkie terminy oczekiwania, miła atmosfera a także atrakcyjne ceny.

Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ. ul. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk e-mail: pow@nfz-gdansk.pl ul. Podwale Staromiejskie 69 80-844 Gdańsk e-mail: pow@nfz …

Pacjentom ubezpieczonym w NFZ zapewniamy najwyższy komfort korzystania z bezpłatnych usług bez konieczności czekania w długich kolejkach. Zapraszamy również w soboty od 8.00 do 14.00 [+] szczegóły

„Piszę tą opinie po wielu wizytach w tym gabinecie. Jestem zachwycona kompetencjami, rzetelnością, podejściem do pacj … enta jak i bezbolesnym leczeniem. Po wielu trudach i traumatycznych przejściach u różnych dentystów zdecydowałam się na leczenie w tej klinice co było moim wybawieniem i najlepszym co mnie spotkało jeśli chodzi o przejścia z zębami.

Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ. ul. Marynarki Polskiej 148 80-865 Gdańsk e-mail: pow@nfz-gdansk.pl. ul. Podwale Staromiejskie 69 80-844 Gdańsk e-mail: pow@nfz-gdansk.pl. Delegatura w Słupsku ul. Poniatowskiego 4 76-200 Słupsk e-mail: slupsk@nfz-gdansk.pl