STOMATOLOG NFZ SZCZECIN

STOMATOLOG NFZ SZCZECIN


Na dzień 30-12-2020 w Szczecinie są 62 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Śródmieście (37), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Zachód (14) i Północ (10).

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Szczecin. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Szczecin, NZOZ "Stomatolog”, Łucznicza 64, 91 423 66 00 Szczecin , NZOZ "Stomatologia" S.C. A. Hajok-Utracka, M. Bloch, Powstańców Wlkp. 66/68, 91 482 24 52 Szczecin , NZOZ Stomatologia Stanisław Kołecki, Jagiellońska 34a/1, 91 439 35 75

Na dzień 26-12-2020 w Szczecinie jest 11 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Śródmieście (6), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Zachód (2), Prawobrzeże (1) i Północ (1).

Dentyści stomatolodzy w Szczecinie na NFZ i prywatnie. Udostępnij Wszystkie Najszybciej (do 25 km) Najszybciej (do 25 ... O zdrowe zęby małych pacjentów dla stomatolog dziecięcy. Szczecin jest stolicą województwa zachodniopomorskiego i siódmym, co do liczby ludności, miastem w Polsce. W 2016 r.

Kategoria Stomatolog Komentarze: Brak komentarzy Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Nazwa placówki, dane kontaktowe do stomatologów z NFZ jak i mapka dojazdu.

Drukuj Leczenie stomatologiczne. Aktualizacja 15.12.2020. Świadczenia i materiały stomatologiczne gwarantowane otwórz link do informacji Wykaz gabinetów ogólnostomatologicznych otwórz link do informacji Wykaz gabinetów stomatologicznych specjalistycznych otwórz link do informacji Pogotowie stomatologiczne otwórz link do informacji . Pacjent ma prawo wyboru placówki/lekarza ...

NZOZ Stomatolog Monika Góra PORADNIA STOMATOLOGICZNA STOMATOLOG ul. Łucznicza 64, Tel. 91 423 66 00 [gmap addr=Szczecin, ul. Batalionów Chłopskich 86]Tooltip[/gmap]

„Polecam Panią Magdę. Co prawda byłem u niej prawie 2 lata temu , ale zrobiła przegląd, zrobiła co mogła zrobić, wyja … śniła problemy jakie jeszcze pozostały i odesłała do chirurgów, którzy dokończyli dzieła. Ceny niewygórowane.

W niniejszym artykule prezentujemy pełną listę świadczeń stomatologicznych dostępnych za darmo dla osób ubezpieczonych, którym koszty leczenia pokrywa NFZ czyli Narodowy Fundusz Zdrowia. Za darmo to pojęcie względne. Oczywiście sformułowanie „za darmo” u osób mających dokładną świadomość odnośnie wielkości składek, które odprowadzają na ubezpieczenie zdrowotne ...