STOMATOLOG O

STOMATOLOG O


Stomatolog to lekarz którego szukasz? Lista lekarzy o specjalizacji stomatolog. Sprawdź opinie pacjentów, adresy i bezpłatnie umów się na wizytę!

Mazowieckie Centrum Stomatologii Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-301, przy ul. Nowy Zjazd 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000338846, z wniesionym i pokrytym w całości kapitałem zakładowym w wysokości 6.606.000,00 zł.

Pakiet Implantologiczny został przygotowany z myślą o osobach, które wymagają wyjątkowego podejścia do zdrowia zębów i jamy ustnej. Obejmuje on m.in. konsultacje specjalistyczne, znieczulenia oraz korzystne rabaty na diagnostykę stomatologiczną, leczenie protetyczne, jak również implantologiczne.

Stomatolog najnowsze ogłoszenia na OLX.pl. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.

Stomatolog kutno, stomatologia ogólna, leczenie kanałowe, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i protetyka, gabinet stomatologiczny kutno Przewiń do …

ForumStomatologiczne.pl – portal wiedzy o stomatologii Stomatologia to bardzo ważny dział medycyny, zajmujący się kwestiami związanymi z jamą ustną. Główne działy stomatologii to ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna i szczękowa, periodontologia, stomatologia zachowawcza oraz pedodoncja czyli stomatologia dziecięca.

Stomatolog, Chirurg szczękow … o-twarzowy, Chirurg stomatologiczny Więcej. 29 opinii Oferuje konsultacje online „Polecam z czystym sumieniem. Szczegółowe wyjaśnienie przebiegu zabiegu oraz Miła atmosfera. Przed ...

Wszystkie moje wizyty tylko upewniają mnie, że to stomatolog godny polecenia, choć sama pierwszy raz do Pani Doktor trafiłam przypadkowo. Teraz nie zamieniłabym na żadnego innego stomatologa. ... Przykłada się do swojej pracy, informuje o wszystkim co robi.

„Pani Monika to jak dla mnie profesjonalny lekarz stomatolog. Bardzo się cieszę, ze do niej trafiłem. Pani Monika zro … biła mi przed zabiegiem szeroki wykład i maxymalnie uzupełniła mi moją wiedzę. Wyjaśniła na czym polega problem, co i jak możemy zrobić.

Stomatolog 77 opinii „Pani doktor jest bardzo pozytywną i empatyczną osobą, bardzo dba o dobrą atmosferę w gabinecie i uspokaja :) Słucha … pacjenta i dokładnie przeprowadza badanie.