STOMATOLOG OPOLE

STOMATOLOG OPOLE


Polecani stomatolodzy w Opolu lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak Zapisz Stomatolog, Stomatolog dziec … ięcy, Specjalista medycyny estetycznej Więcej. 26 opinii „Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Gabinet bardzo przyjemny i sterylny, polecam.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Opole. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Kompleksowe leczenie zębów oraz medycyna estetyczna w PraxiDent. Zabiegi ze znieczuleniem. Skutecznie leczenie zębów. Wybierz swojego dentystę w Opolu.

Dentysta stomatolog Opole - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Opolu oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna (biżuteria nazębna ...

W związku z rozwojem działalności przenieśliśmy się do nowej lokalizacji w Opolu na ulicę Częstochowską 42, gdzie wybudowaliśmy nowoczesną klinikę stomatologiczną. Obecnie nasz zespół to czterech lekarzy stomatologów, których pracę wspomagają: higienistka stomatologiczna i trzy …

Gabinet stomatologiczny Galeria Uśmiechu Opole jest nowoczesną placówką dentystyczną, w której dentysta Przemysław Rapa leczy profesjonalnie ból zęba oraz całego uzębienia. Implanty, stomatologia zachowawcza, protetyka.

Na dzień 30-12-2020 w Opolu jest 46 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 5 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 83 dni.. W województwie opolskim jest jeszcze 161 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Gabinety stomatologiczne w Polsce - wyszukiwarka i katalog

45-301 Opole Poniedziałek - Piątek 8:30–18:30. Kontakt Email. biuro@stomart.opole.pl. Gabinet Stomatologiczny +48 732 928 887 Gabinet Ortodontyczny

Dentysta Opole. Kompleksowe leczenie zębów, cyfrowa diagnostyka, komputerowe znieczulenie, gaz rozweselający, narkoza. 15 lat doświadczenia. Wejdź.