STOMATOLOG PŁOCK

STOMATOLOG PŁOCK


Polecani stomatolodzy w Płocku lek. dent. Maciej Woźniak Zapisz Stomatolog, Chirurg. 153 opinie „Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejscie do pacjenta. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Bardzo po … lecam, myślę, że nie zmienię już lekarza. Przyjazna i miła …

Na dzień 30-12-2020 w Płocku jest 25 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 42 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 367 dni.. W województwie mazowieckim jest jeszcze 727 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Stomatolog Joanna Królewska z Kliniki Królewska w Płocku to specjalista pedodonta. Zapraszamy Pacjentów do rezerwacji wizyt. Pedodoncja i endodoncja (leczenie kanałowe) w Klinice Królewska.

Gabinet stomatologiczny w Płocku - Stomatolog Kosmaczewski - oferujemy usługi najwyższej jakości. Stosujemy najnowsze technologie w protetyce, stomatologii estetycznej i zachowawczej.

Nasi stomatolodzy od wielu lat efektywnie zajmują się profilaktyką zdrowych zębów, estetycznego uśmiechu oraz pełnym leczeniem. Jeżeli chcesz skorzystać z trwałego, szybkiego i bezbolesnego zabiegu, zapraszamy, znajdziesz nasz gabinet stomatologiczny w Płocku! Stomatologia estetyczna Płock

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Płock. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

09-410 Płock tel. 24 365 95 60 e-mail: gabinet@panoramausmiechu.pl Panorama Uśmiechu - Created by Softika S.C. ...

KISIEL- DENT oferuje Państwu: stomatologię zachowawczą, protetykę, chirurgię stomatologiczną, ultradźwiękowe usuwanie kamienia oraz piaskowanie RTG. W celu spełnienia Państwa oczekiwań nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w kursach i kongresach w kraju i za granicą. Mamy wysokiej klasy sprzęt stomatologiczny.

Gabinet Stomatologiczny Krajewscy, Grodzka 6 lok 1, 09-400 Płock - sprawdź telefon i pozostałe informacje