STOMATOLOG STARGARD

STOMATOLOG STARGARD


Polecani stomatolodzy w Stargardzie lek. dent. Oksana Sobstyl Zapisz Stomatolog. 73 opinie „Pani lek. dent. Oksana Sobstyl uważnie i pewnie przeprowadza zabieg, który wcześniej, po wstepnej konsultacji omawia …. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do przebiegu wizyty, jak i do systemu zaproponowanego leczenia. ...

Na dzień 27-12-2020 w Stargardzie jest 15 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 4 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 28 dni.. W województwie zachodniopomorskim jest jeszcze 297 ośrodków, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Odkryj 102 wyniki dla zapytania: Stomatolodzy • zachodniopomorskie, stargardzki, Stargard • Skorzystaj z bazy polecanych firm • Poznaj oferty • Porównaj opinie o firmach ☎ Sprawdź dane kontaktowe • pkt.pl

Informujemy , że chirurg stomatolog będzie przyjmował w naszym gabinecie w dniu 16.01.2021. Zapraszamy. Gabinet wyrózniony w plebiscycie Hipokartes Miło nam poinformować, że nasz gabinet zajął III miejsce w Plebiscycie Hipokrates na Najpopularniejszy gabinet stomatologiczny w powiecie stargardzkim ... Stargard Rejestracja telefoniczna ...

Nasz stomatolog otacza pacjentów opieką lekarską w wielu dziedzinach: stomatologii dziecięcej, stomatologii zachowawczej i endodoncji, protetyki, a także chirurgii stomatologicznej. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem umożliwiającym wykonanie niezbędnych zabiegów.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Stargard. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

ul.Stafana Okrzei 2/A 73-110 Stargard +48 91 30 787 30 +48 791 653 570 biuro@parkowa.stargard.pl godziny przyjęć: pon. - pt.: 09:00 - 19:00 sob.: po uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy płatności:

Umów wizytę u lek. dent. Oksana Sobstyl, stomatolog w Stargard - opinie, informacje kontaktowe, usługi i cennik.

Liczba wierszy: 30

 · W poniższej tabeli prezentujemy średnie ceny za stomatologa w Stargardzie …

Pełen zakres leczenia stomatologicznego dla całej rodziny oraz specjalistyczna opieka psychiatryczna. Sprawdź naszą ofertę!