STOMATOLOG ŚWIDNICA

STOMATOLOG ŚWIDNICA


Polecani stomatolodzy w Świdnicy lek. dent. Sylwia Rabczuk-Tomkiewicz Zapisz Stomatolog. 79 opinii „Gorąco polecam Panią doktor. Jest miłą i sympatyczną osobą z poczuciem humoru. Leczy bezboleśnie, terminy wizyt są b … ardzo krótkie, ceny ...

Stomatolog Świdnica - Centrum Stomatologiczne: stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, endodoncja, implanty i rentgen. Polecany dentysta w Świdnicy.

Stomatologia AS. ul. Księcia Bernarda 4 Osiedle Zawiszów 58-100 Świdnica Telefon: 668-445-163 (Kliknij, aby powiększyć)

Gabinety stomatologiczne - Świdnica - najlepsza wyszukiwarka i katalog adresów gabinetów stomatologicznych (stomatologia, wybielanie, protetyka).

Kolejowa 1a, Świdnica 696 080 972 ☏ (74) 852 16 31 Pasja, doświadczenie oraz najwyższa dbałość o Pacjentów doskonale charakteryzują naszą praktykę.

Opis znajdziesz na podstronie gabinetu. Tam znajduje się również ocena użytkowników jak i komentarze. Po wizycie u stomatologa w Świdnicy odwiedź naszą stronę i pozostaw komentarz który będzie dobrym podziękowaniem dla dentysty.

Jesteśmy lekarzami skupionymi na pięknie naszych pacjentów. Usługi: Stomatologia • Medycyna Estetyczna • Dermatologia • Kosmetologia • Dietetyka. Umów się na wizytę: Świdnica, ul. Waleriana Łukasińskiego 24/0 • Zadzwoń: +48 603 631 009

Na dzień 27-12-2020 w Świdnicy są 22 placówki udzielające na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 6 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 29 dni.. W województwie dolnośląskim są jeszcze 534 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Zapraszamy do naszego centrum stomatologicznego w Świdnicy. Nasz gabinet oferuje Państwu profesjonalne zabiegi profilaktyczne. Stomatologia zachowawcza. zapobieganie chorobie próchnicowej zębów czyli profilaktyka przeciw-próchnicowa. Czytaj więcej. Stomatologia dziecięca.

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Świdnica. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.