STOMATOLOG WROCŁAW

STOMATOLOG WROCŁAW


„Polecam. Pani stomatolog dokonała kontroli stomatologicznej oraz wdrożyła leczenie. Dodatkowo wybrany został zabieg … z zakresu medycyny estetycznej - nawilżenie ust kwasem hialuronowym - nie wyszedł żaden siniak po zabiegu, po 1 dniu od wykonania …

10 najlepszych stomatologów we Wrocławiu. Ranking najlepiej ocenianych stomatologów we Wrocławiu powstał w oparciu o opinie użytkowników portalu ZnanyLekarz.pl.

Stomatolog Wrocław to precyzyjna umiejętność, czyniąca, że grono ludzi odzyskuje pewność siebie, zapał i radość. Warto zajść do Centrum Stomatologicznego Nadent we Wrocławiu. Rzetelny protetyk Wrocław, jest niedaleko Ciebie. Zapraszamy na regularne wizyty w naszych bardzo dobrze wyekwipowanych gabinetach.

Omnident to stomatolog Wrocław dla całych rodzin. W jednym centrum leczymy całe pokolenia. W naszej klinice przyjmuje sprawdzony dentysta dla dzieci Wrocław, który uczy dzieci już od najmłodszych lat jak prawidłowo dbać o zęby. Jesteśmy cenieni również przez nastolatków, ponieważ doskonale wiemy, jak ważny jest śnieżnobiały, powalający uśmiech.

Na dzień 04-01-2021 w mieście Wrocław jest 115 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Powstańców Śląskich (9), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Ołbin (8), Gaj (7), Nadodrze (7), Szczepin (7) i Przedmieście Świdnickie (6).

DENS – dobry stomatolog dentysta we Wrocławiu. W gabinetach DENS od prawie 30 lat zapewniamy Wrocławianom profesjonalną opiekę stomatologiczną. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby naszych pacjentów oraz stworzyć zespół specjalistów będących w stanie pomóc w każdym problemie dentystycznym.

STOMATOLOG WROCŁAW OPORÓW. Doskonale wyposażony gabinet stomatologiczny Yes Dent na Oporowie zapewnia naszym pacjentom doskonałą opiekę i szeroki zakres usług takich jak: stomatologia zachowawcza, dziecięca, endodoncja, ortodoncja, protetyka, implanty oraz rentgen. Dentysta Oporów

Nazywam się Monika Marut i jestem lekarzem dentystą. Mam umiejętności zawodowe zdobyte podczas studiów na Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz podnoszone nieustannie w trakcie licznych szkoleń i kursów. Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia stomatologii dziecięcej (pedodoncja).

Polecani stomatolodzy dziecięcy w Wrocławiu Premium Plus lek. dent. Joanna Wolińska Zapisz Stomatolog dziecięcy, Stomat … olog Więcej. 67 opinii „Pani Joanna to anioł! Odczarowała średnie doświadczenia z innymi dentystami. Serdecznie polecam leczenie u ...

Cennik naszych usług i zabiegów przedstawia przykładowe ceny. Pełny kosztorys i propozycję leczenia otrzymacie Państwo na konsultacji. Zapraszamy!