STOMATOLOG ŻARY

STOMATOLOG ŻARY


„W wieku 13-14 lat musiałam naprawić wszystkie zęby by móc założyć aparat ortodoncyjny. Od dziecka bałam się dentystó … w, ale panu Tomkowi zaufałam dzięki jego podejściu i staraniom. Dziś, ponad 10 lat po leczeniu kanałowym, które wykonał pan Tomek, nie ma dentysty, który by jego pracy nie pochwalił.

Na dzień 04-01-2021 w mieście Żary jest 6 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Średni czas oczekiwania to 10 dni. Najkrócej czeka się 0 dni, a u świadczeniodawcy z najdłuższą kolejką nabliższy wolny termin jest za 34 dni.. W województwie lubuskim są jeszcze 184 ośrodki, w których w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia jest stomatolog.

Zobacz 55 dentystów w lokalizacji Żary • Wybierz: Dentysta • Najlepszy gabinet stomatologiczny w okolicy • Rezerwuj wizytę ☎ Telefony, ceny • pkt.pl

Stomatolog Anna Ostrowska-Borowiec. Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Dzięki wieloletniemu doswiadczeniu i pracy z pacjentem specjalizuje się w Stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncjii, implantologii oraz protetyce. ... 68-200 Żary, ul. Wieniawskiego 3B stomatologaob@onet.pl ...

Dentysta stomatolog Żary - gabinety oferta : Gabinety dentystyczne w Żarach oferują usługi stomatologiczne w zakresie: stomatologia dziecięca (pedodoncja), stomatologia zachowawcza (leczenie chorób próchnicy, przyzębia, dziąseł i nadwrażliwości zębów, rekonstrukcje zębów, plomby, wypełnienia, endodoncja, leczenie kanałowe), stomatologia estetyczna ...

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Żary. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Osadników Wojskowych 40/4, I piętro, 68-200 Żary | Design, Photo and SEO Torrano.pl. TOP. Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

DENTAL CLINIC Jankowscy ul. Okrzei 58/2 Żary (w Żarach) - oferta, kontakt, telefon, adres, ceny

Gabinet Stomatologiczny "Ela-Dent" (Myśliwska 5, Żary) - czas oczekiwania, numery telefonów, adres, godziny otwarcia i opinie o świadczeniach na NFZ ... Ta Pani stomatolog to fenomen profesjonalizm ,spryt,uprzejmość i nie odmówi w potrzebie pełen szacunek i dziękuję .

Umów wizytę u lek. dent. Tomasz Żary, stomatolog w Grudziądz - opinie, informacje kontaktowe, usługi i cennik.